Neler Yeni

Metalurji 2 yıllık ve 4 yıllık ne farki var

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

sfky9842

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
608
İsim
SEFA KAYA
Dostum metalorji yeni bir bölüm yazilari okudum ve tam bir sonuca varamadim yan hesaplardanmı yazıyorsunuz ne yapiyorsunuz ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Konumdan kaybolurmusunuz lütfen

Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler zamaninda işletme ve pazarlama ile uğraştım internet sitesi acma ürünler ile ilgili detayları vs sorunsuz yazabilirim boş zamanimda bile fabrikaların icini gosteren videolari vs izlerim benzer markalarin urunlerini nasil yaptiğini öğrenirim benim metalorji okumamdaki sebep size el işide öğretiyorlar kaynak yapimi cnc kullanimi vs ben bunlari sanayide öğrenmek istemiyorum o yüzden bilgisayarimda ufak tefek programlari indirip kurcalayarak gerekirse egitim alarak öğreniyorum şu anda solidwork eğitimi aliyorum kisaca ben metalorjiyi sadece kaynak ve cnc makinalarına aşina olmak için okuyacağım 2 yillik yazacağım eğer pişman olursam 4 yilliğa dikey geçiş yapabiliyormuşuz
okuyarak cnc öğren, seni takdir ederim.
hayal dünyasından çıkın, hayat toz pembe değil.

marilyn

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,663
İsim
marilyn
okuyarak cnc öğren, seni takdir ederim.
hayal dünyasından çıkın, hayat toz pembe değil.
Sadece cnc değil metal türleri ve metal işleme ile ilgili her türlü egitimi veriyorlar sadece örnek verdim eskisen bu kadar gergin değildi forum neyse self ban istedim daha kullanmak istemiyorum bu platformu

kral git adam akıllı bölüm oku.
fabrikalarda mı çalışacan.

ben bu mesleğin içindeyim fason üretimi için (piyasa çalışma) 1 milyonum olsun bi cnc torna ile bi cnc dikey işlem alıp dükkan açmazdım.
maliyetler bi görseniz dükkan açmaktan vazgeçersin.
üretim yapayım derseniz zaten iyi bi sermaye lazım herkesin yapacağı iş değil, özellikle büyük fabrikalar ezer geçer.
Kankam benim isteğim fabrikada çalışmak yada başka bir şey değil ne yapmak istediğimi belirtmek istemiyorum sadece bölüm ile ilgili bilgi vermek bu kadarmı zor yok muhasebe biliyormusun bilmemne fabrikada kölemi olacaksin ya bölüm 2 yıllık ile 4 yıllık arasında eğitim olarak ne farki var onu sordum konuyu açtiğimdan beri garip garip yorumlar geliyor kardeşim sizene benim ne okumak istediğimden ne yapacağimdan benim sorum basit 2 yıl ile 4 yılın ne farkı var eğitim olarak

Sadece cnc değil metal türleri ve metal işleme ile ilgili her türlü egitimi veriyorlar sadece örnek verdim eskisen bu kadar gergin değildi forum neyse self ban istedim daha kullanmak istemiyorum bu platformu

Kankam benim isteğim fabrikada çalışmak yada başka bir şey değil ne yapmak istediğimi belirtmek istemiyorum sadece bölüm ile ilgili bilgi vermek bu kadarmı zor yok muhasebe biliyormusun bilmemne fabrikada kölemi olacaksin ya bölüm 2 yıllık ile 4 yıllık arasında eğitim olarak ne farki var onu sordum konuyu açtiğimdan beri garip garip yorumlar geliyor kardeşim sizene benim ne okumak istediğimden ne yapacağimdan benim sorum basit 2 yıl ile 4 yılın ne farkı var eğitim olarak
Cevaplamak istemiyorsaniz yada bilginiz yoksa okuyun geçin cidden konuyu açtiğima pişman ettiniz ya sizene kardeşim sizene istersem giderim çöpçü olurum fabrikada köle olurum SİZENE

@Mehmet Yılmaz abi konuyu kapatabilirmisin rica etsem ben rahatsiz olmaya başladım self banda istiyorum

Son düzenleme:
Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom