Neler Yeni

Öneri Mi Band 4 kordon önerisi

Peganeo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,035
İsim
Arda
Mi Band 4 üm var uzun zamandır kullanıyorum ve kordonu artık öldü. Bir tane kordon almayı planlıyorum fakat hangisini tercih etmeliyim bilemedim. Öneriniz var mı? Herhangi bir mağazadan alabilir miyim? (mi store, teknosa, mediamarkt)

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,990
İsim
. .
Mi Band 4 üm var uzun zamandır kullanıyorum ve kordonu artık öldü. Bir tane kordon almayı planlıyorum fakat hangisini tercih etmeliyim bilemedim. Öneriniz var mı? Herhangi bir mağazadan alabilir miyim? (mi store, teknosa, mediamarkt)
mi storelarda var

Squex

80+ Silver
Alacaksan yorumlarını oku. Çoğu mi band kordunun hani şu düğme gibi şeyi varya o kırılıyor. Ben 4 defa falan aldım hepsinde de kordunun düğmesi koptu. En iyisi mi Store'dan almak orijinal oradakiler ama stokları yok sanırım

Peganeo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,035
İsim
Arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
mi storelarda var
Mi Store'dan almayı istiyorum fakat ellerinde var mıdır ve fiyatları ne kadar olur?
Alacaksan yorumlarını oku. Çoğu mi band kordunun hani şu düğme gibi şeyi varya o kırılıyor. Ben 4 defa falan aldım hepsinde de kordunun düğmesi koptu. En iyisi mi Store'dan almak orijinal oradakiler ama stokları yok sanırım
Bende orjinal düğmesi halen sağlam bir şekilde duruyor orjinal düğmeyi o kordonlara takabilir miyim?

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,990
İsim
. .
Mi Store'dan almayı istiyorum fakat ellerinde var mıdır ve fiyatları ne kadar olur?

Bende orjinal düğmesi halen sağlam bir şekilde duruyor orjinal düğmeyi o kordonlara takabilir miyim?
50tl demişlerdi bana Band 3 için 4 ile aynı 50tldir orijinal zaten aynı yumuşaklık ve kalite

Squex

80+ Silver

O zaman 15 liralık falan da alabilirsin. O aldığın 15 liralık bir kaç güne düğmesi kopar sen eski kordunun düğmesini takar kullanırsın. Ama 15 liralıklarin hissiyatı ile orjinalinki bir değil ama fazla sorun etmez

Peganeo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,035
İsim
Arda
50tl demişlerdi bana Band 3 için 4 ile aynı 50tldir orijinal zaten aynı yumuşaklık ve kalite
50 tl bir tık pahalı ve zaten o kadar da kaliteli değil (deneyimlerim o yönde) 30 veya 20 tl falan olsaydı alınabilirdi.
O zaman 15 liralık falan da alabilirsin. O aldığın 15 liralık bir kaç güne düğmesi kopar sen eski kordunun düğmesini takar kullanırsın. Ama 15 liralıklarin hissiyatı ile orjinalinki bir değil ama fazla sorun etmez
Böyle bir şey buldum sizce alınır mı?

Squex

80+ Silver
50 TL bir tık pahalı ve zaten o kadar da kaliteli değil (deneyimlerim o yönde) 30 veya 20 TL falan olsaydı alınabilirdi.

Böyle bir şey buldum sizce alınır mı?
20 liralık şeyden fazla bir şey beklememek lazım orjinali dışında çoğu aynı hissiyatı verir. En kotu düğmesi kopar ama sende düğme olduğundan sorun olmaz al kullan

Peganeo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,035
İsim
Arda
20 liralık şeyden fazla bir şey beklememek lazım orjinali dışında çoğu aynı hissiyatı verir. En kotu düğmesi kopar ama sende düğme olduğundan sorun olmaz al kullan
Yorumları iyice kontrol edip ona göre bir tane alacağım. Yardımlarınız için teşekkürler. :peepokalp:

Psyduck

80+ Platinum
En İyi Cevap
16
ben eşime 60 liraya kumaş olanlardan aldım. denemek için ben de taktım çok rahat oluyor. plastikten daha rahat. tavsiye ederim.

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,990
İsim
. .
ben eşime 60 liraya kumaş olanlardan aldım. denemek için ben de taktım çok rahat oluyor. plastikten daha rahat. tavsiye ederim.
yaşın kaç
kawga için değil merak ettim baya

fury_

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,990
İsim
. .
Top Bottom