Neler Yeni

Mi band 8 almaya değer mi

Guuk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Yutus r
Mi Band 8 almayı düşünüyorum ama emin değilim, daha çok ders çalışmak için almayı istiyorum, telefonu tamamen bırakıp kronometre, sabah uyanmak için bileklikteki alarmı kullanmayı düşünüyorum. Stres ölçmeyi ve kandaki oksijen miktarı kullanma özelliğini telefonsuz kullabiliyor muyum? Ona göre alacağım. Bu Saydığım özellikleri telefonsuz kullanabiliyormuyum cevaplarsanız mutlu olurum

B1L0

Hayırlı forumlar
Moderatör
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,858
İsim
bilo
Discord
b1l0
Mi Band 8 almayı düşünüyorum ama emin değilim, daha çok ders çalışmak için almayı istiyorum, telefonu tamamen bırakıp kronometre, sabah uyanmak için bileklikteki alarmı kullanmayı düşünüyorum. Stres ölçmeyi ve kandaki oksijen miktarı kullanma özelliğini telefonsuz kullabiliyor muyum? Ona göre alacağım. Bu Saydığım özellikleri telefonsuz kullanabiliyormuyum cevaplarsanız mutlu olurum
Hocam band 7de saydığınız özellikler telefonsuz kullanılıyor, 8i bilmiyorum ama kullanılıyordur büyük ihtimalle.

Mechanist

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,207
İsim
Sarp Yılmaz
Telefonsuz hepsinde kullanırsın detay raporlarını almak için telefona bakman lazım sadece o kadar.
Bütçen okeyse kesinlikle alınır şık duruyor işe de yarar Xiominin kendi sitesinde 100tl kuponu da var.

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,185
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
hocam ben bir kaç aydır kullanıyorum merak ettiklerini sorabilirsin. Telefonsuz her özelliği kullanabilirsin kronometre alarm hatta pomodoro için odak süresi diye farklı bi bölüm de koymuşlar örn. 25 dkda bir 5dk mola verecek şekilde ayarlayabiliyorsun. Ben çok memnunum tavsiye ederim ayrıca xiaomi marka telefon kullanıyorsanız bluetooth kilit açma özelliği aşırı iyi ve işlevsel. Yakınlık ayarı da yapabiliyorsunuz ben orta ayar yaptım saat kolumdayken kilit açılıyor ama başka odada saati bırakayım bluetooth bağlı olmasına rağmen kilidi açmıyor. Kesinlikle tavsiye ederim uyku takibi vs çok iyi çalışıyor değişik saatlerle de kıyasladım, kalp ritmi stres ölçümü gerçeği yansıtıyor

amdsaolsun

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,930
İsim
Efe GÖKKURT
İlgilendiği Kategoriler
BIOS, yazılım ve kapanma sorunları
Instagram
gokkurtefe
Kanka ben şahsen band 7 yi kullanıyorum yaklaşık bi 10 11 ay filan olmuştur alalı. Bence heves meselesi nabzımı, stres seviyemi ölçücem vs. 2 3 aya hevesin geçiyor vermiş olduğun paraya bakakalıyorsun bence mi 8 alınmaz indirimde değilse 7 de iş görür. He işe yarayan 3 özellik var
1- Aklıllı Alarmı
2- Fener ışığı (telefon kullanmadığım için özellikle benim bana yarıyor)
3- Haftasonu bisiklet filan sürerken gps ten hızımı ölçüyorum bi ona bakarım şuan ölçtüğü şeyler arasından.
Heves öldürücü olucak ama nabzını bilsen de hayat devam ediyor bilmesende, stres seviyeni bilsende hayat devam ediyor bilmesende eğer böyle nabız için vs. İse alma sebebin sporcuysan bilemem ama günlük kullanımda gereksiz
He kronomertre için alternatif işler kitapevlerinde kronometre var ders çalışıcaksan 50 60 tl ya alternatif olarak aklında dursun

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,727
Üyeler
156,514
Son üye
Sedat2624
Top Bottom