Neler Yeni

Microsoft hesabıma girmeye çalışıyorlar, ''eşitleme başarılı''?

emres1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
196
İsim
emre şimşek
Merhaba, bir süredir IMAP üzerinden hesabıma giriş yapılmaya çalışıldığını farkettim. Farklı ip ve ülkeler üzerinden şifre denemeleri yapılarak giriş yapılmaya çalışılıyor. Hiç başarılı bir deneme yok. Ben de dün şifremi değiştirdim ve ikili korumayı açtım. Az önce de Microsoft hesabım için ikincil e posta adresi oluşturup, onunla oturum açılsın dedim. Bugün baktığımda ise bi tanesinin ''eşitleme başarılı'' dediğini gördüm. Araştırma yaptım ama çok bilgi bulamadım. Sanırım e postalarıma erişebiliyorlarmış. Bu konuda bilgisi olan ya da bu olay başına gelmiş kişiler yardımcı olursa çok sevinirim.
1677590090251.png

TahinPekmez

80+ Silver
Vpn kullanan acemi Türk işi

TahinPekmez

80+ Silver

emres1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
196
İsim
emre şimşek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

şu makaleye bakabilirsin, durum biraz sıkıntılı
E postalarıma biraz bakındım. Bankalardan gelen e postalarda herhangi bir kartımın numarası falan yazmıyor. Satın aldığım ürünlerle ilgili fatura e postalarında telefon numarası ve adres bilgilerim gözüküyor. Bunların dışında sorun yaratabilecek bir bilgi var mıdır bilmiyorum çünkü 900 küsur e posta var. Siz ne düşünüyorsunuz?

Star trek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
Mehmet bozan
Senin e postan üzerinden yasa dışı yazışmalar yapılabilir. Bunları senin yapmadığını kanıtlayana kadar, tabi kanıtlayabilirsen, uzun bir süre göz altında geçirebilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sadece e postan üzerinden tanıdıklarını da dolandırabilirler.

Veya birilerine senin e postan üzerinde ağır hakaretlerde bulunabilirler ve sen davalık olursun.

Yasaklı sitelerde üyelik aktivasyonu amaçlı da kullanmak isteyebilirler.

Top Bottom