Neler Yeni

Yardım Mid Tower kasada sata SSD nereye monte edilmeli?

aramaha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
cenk k
Yeni satın aldığım hazır sistemdeki 2 HDD yuvasını doldurduğum için yeni SSD'yi nereye yerleştireceğimi bulamıyorum. Yardım eder misiniz?
İlk fotoğrafta kasamın SSD yuvaları görünüyor, ancak anladığım kadarıyla anakartın altına monte etmek gerekiyor, ama tam emin değilim. SSD boyutunu ölçtüm ve SSD slotları her türlü anakartın altında kalıyor gibi görünüyor. İkinci görselde kullanım kılavuzundan bir montaj örneği var, ancak yine SSD anakartın altında kalıyor gibi görünüyor. Sizce bu şekilde montaj yapmak sorun oluşturur mu?
kasanın linki

Screenshot_2023-07-20-01-15-21-251_com.brave.browser.png

Screenshot_2023-07-14_at_18.45.13.png

Freix

80+ Bronze
Yeni satın aldığım hazır sistemdeki 2 HDD yuvasını doldurduğum için yeni SSD'yi nereye yerleştireceğimi bulamıyorum. Yardım eder misiniz?
İlk fotoğrafta kasamın SSD yuvaları görünüyor, ancak anladığım kadarıyla anakartın altına monte etmek gerekiyor, ama tam emin değilim. SSD boyutunu ölçtüm ve SSD slotları her türlü anakartın altında kalıyor gibi görünüyor. İkinci görselde kullanım kılavuzundan bir montaj örneği var, ancak yine SSD anakartın altında kalıyor gibi görünüyor. Sizce bu şekilde montaj yapmak sorun oluşturur mu?
kasanın linki

Screenshot_2023-07-20-01-15-21-251_com.brave.browser.png

Screenshot_2023-07-14_at_18.45.13.png
ben de ssd boyutunda hdd vardı vidalayacak yer bulamayınca 2. fotodaki hdd/ssd yerine vidalamadan koyduydum daha sonra altına hdd yerine attım öylece duruyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

aramaha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
cenk k
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sipariş etiysen iptal Et forumda sıkıntılı diye duymuştum onunyerine Pny Cs900 Al
ben 520tl ye aldım alternatiflerin fiyat farkı çok fazla, alternetif te bulamadım o fiyata mecbur aldım bunu

ben de ssd boyutunda hdd vardı vidalayacak yer bulamayınca 2. fotodaki hdd/ssd yerine vidalamadan koyduydum daha sonra altına hdd yerine attım öylece duruyor.

alttaki slotların ikisi de önceki sistemden kalma hdd ler ile dolu o yüzden üstte bir yere takmam gerek

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,574
Üyeler
156,513
Son üye
aliakkus1038
Top Bottom