Neler Yeni

Mide ameliyatı olmalı mıyım? (SSli)

Subzero61

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Hasan Basri Engin
bence spor ve sağlıklı besin tercihiniz olmalı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ablam 5 sene önce bu amelliyatı oldu birqz sıkıntılı bir süreç. 130 kilodan 80 lere kadar düştü sonra geri 90lara çıktı. Kendi hatası spor ile desteklemedi desteklese daha iyi sonuçlar alabilirdi. Bana sorarsan bu amelliyat çok gereksiz ve saçma bir şey bu amelliyatın amacı seni aç tutmak zaten yemezsen kilo verirsin her türlü neden kendini yarım yapacaksın? Amelliyattan sonra miden eskisi gibi rahat sindirim yapamıyor gazlı içecekler ve et türevi şeyler rahatsızlık veriyordu ablama o yüzden bir daha düşün derim. En güzeli spor ve yemene dikkat ederek kilo vermek. Bu süreçte kendinin doktoru olman lazım.
katılıyorum

M-Q^GÖKTÜRK

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
10,874
İsim
göksel yurtcan
Hayatımdaki tek düzenli aktivite spor denebilir, spor yapıyorum ama 2 tane bel fıtığım var. O da başlangıçta yaptığım bilinçsiz deadlift nedeniyle oldu.

135 kiloyum, biraz boy var ama 85 kg olup zapzayıf olmak istiyorum. İrade gösterdiğim söylenemez, yine de sağlam bir diyete girmeyi deneyeceğim diyelim. Sadece öğlen yemeğinin yendiği (14:00 gibi) ve sabah akşam bir ölçek özel mama içeceğim bir diyet.

İşte ben;

Alıntıyı görüntüle
hocam aslında hiç 135 kg gibi durmuyorsunuz sağlam bir diyet ve sporla çok daha iyi hale gelebilirsiniz ameliyat çokda mantıklı olmayacaktır

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,323
İsim
BenRoboTdeğilİm
Abi ameliyata gerek yok illaki 80 e düşmenede gerek yok 100 ün altına bile insen doğal yollar ile çok iyi olur

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
992,057
Üyeler
156,879
Son üye
barisski
Top Bottom