Neler Yeni

Midex MX-1010 Kondenser Mikrofon Nasıl?

Faveouls

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,126
İsim
Emre
Arkadaşlar Amazon üzerinden Midex MX-1010 satın aldım 228TL fiyata. Youtube üzerinden ses testlerine baktığım zaman gayet tatmin edici bir ses yüksekliği ve netliği olduğunu gördüm. 200-300TL bandında en iyi bu ürünü bulabildim. Sizlerin de yorumlarınızı almak istiyorum. Değerlendirir misiniz. :)

Ürün Linki:

DoğuamaBatı

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,264
İsim
........
Arkadaşlar Amazon üzerinden Midex MX-1010 satın aldım 228TL fiyata. Youtube üzerinden ses testlerine baktığım zaman gayet tatmin edici bir ses yüksekliği ve netliği olduğunu gördüm. 200-300TL bandında en iyi bu ürünü bulabildim. Sizlerin de yorumlarınızı almak istiyorum. Değerlendirir misiniz. :)

Ürün Linki:
bi yerde görmüştüm o tarz mikrofonlarda sağlam bir ses alınması için ses kartı gerekiyormuş gücünü tam karşılayabilmek açısından yoksa cızırtı yapıyordu galiba

Faveouls

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,126
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bi yerde görmüştüm o tarz mikrofonlarda sağlam bir ses alınması için ses kartı gerekiyormuş gücünü tam karşılayabilmek açısından yoksa cızırtı yapıyordu galiba
Evet onuda araştırdım ve o yüzden USB modelini tercih ettim. Jak girişli modellerde çok az ses kuvveti oluyor. Onun için phantom power almama gerek kalmadı. USB model olduğundan ötürü :)

DoğuamaBatı

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,264
İsim
........
Evet onuda araştırdım ve o yüzden USB modelini tercih ettim. Jak girişli modellerde çok az ses kuvveti oluyor. Onun için phantom power almama gerek kalmadı. USB model olduğundan ötürü :)
o zaman iyi olabilir sesi 4 5 sene önce bm800 almıştım youtube testlerine aldanıp pc ye bi taktım fırırfıırfıfıfırıır ediyordu iade etmiştim

Faveouls

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,126
İsim
Emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
o zaman iyi olabilir sesi 4 5 sene önce bm800 almıştım youtube testlerine aldanıp pc ye bi taktım fırırfıırfıfıfırıır ediyordu iade etmiştim
bm800 çok beter mikrofon ya :D onun için kesinlikle güç takviseyi ürünü alınması gerekiyor. Jak girişli bir ürün olduğu için yeterli gücü çekemiyor. İyi ki araştırdım o hataya düşmedim :)

LethalSmile

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Yunus Emre Yalabuk

Ürün Linki:
Mikrofondan memnun musun dostum?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,501
Üyeler
158,110
Son üye
slaygamer6
Top Bottom