Neler Yeni

🔥İndirim 🔥 🔥 Migros'ta kedi mamaları ve kumlarda 2 al 1 öde 🔥 🔥 🔥

GirayHan

80+ Gold
Git petshoptan ne olduğu belirsiz mama al gene whiskastan daha iyidir.
Keseden sallamayacaksın bir şey bildiğin yoksa.
petshoptan belirsiz mama dediğin mamaların içeriği ile whiskas'ın içeriğini bilmeyen adamsın. asıl senin söylediklerini burda kimsenin dinlememesi lazım. akciğer püresi sakatat yedir sen kedine.

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,006
İsim
Abdullah Aydoğdu
petshoptan belirsiz mama dediğin mamaların içeriği ile whiskas'ın içeriğini bilmeyen adamsın. asıl senin söylediklerini burda kimsenin dinlememesi lazım. akciğer püresi sakatat yedir sen kedine.
Akciğer püresi sakatat da senin önerdiğin whiskastan daha iyidir ama tamam :D

GirayHan

80+ Gold
marka bestpet içerik
1698449032797.png

marka whiskas içerik
1698448999703.png

whiskas neden iadare edermiş anladın mı şimdi ?

Akciğer işlenmemiş halde verilirse kedi için iyidir. bak ne dedim yukarda akciğer püresi sakatat dedim. içinde civasından tut ağır metallere kadar barındıran kokuşmuş sakatatlardan yapılıyor o türk markaları. hiç bir standart'ı yok.
daha buraya satır dolusu yazarım da gerek yok :kekw:
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kuru mama olarak pro plan somonlu kullanıyorum ben de şu anlık ama sabit kalmıyorum.

Bunu da izle çok anlıyorsun ya mamadan anlasan proplan kullanmazsın gerçi :D

Golosi, Sanabelle, Royal Canin, ND hepsini denedim bende uygun alternatif bulursam değiştiriyorum. değiştirmek sakıncalı değildir sanıyorum :unsure: çok pahalı olmasa Orijen de denemek istiyorum aslında...
es geçtiğin bir mama var. Advance. (y)

ayrıca

Son düzenleme:

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,006
İsim
Abdullah Aydoğdu
marka bestpet içerik
Alıntıyı görüntüle

marka whiskas içerik
Alıntıyı görüntüle

whiskas neden iadare edermiş anladın mı şimdi ?

Akciğer işlenmemiş halde verilirse kedi için iyidir. bak ne dedim yukarda akciğer püresi sakatat dedim. içinde civasından tut ağır metallere kadar barındıran kokuşmuş sakatatlardan yapılıyor o türk markaları. hiç bir standart'ı yok.
daha buraya satır dolusu yazarım da gerek yok :kekw:

Bunu da izle çok anlıyorsun ya mamadan anlasan proplan kullanmazsın gerçi :D

es geçtiğin bir mama var. Advance. (y)

ayrıca

İçinde şeker-tuz bulunan mamayı gelmiş bana googlede bulduğu değerleri paylaşıyor. :D
Pro-plan'ı ''şimdilik'' kullandığımı belirttim ama bunu anlayacak kapasite olmayınca işte ne desen boş.

GirayHan

80+ Gold
İçinde şeker-tuz bulunan mamayı gelmiş bana googlede bulduğu değerleri paylaşıyor. :D
Pro-plan'ı ''şimdilik'' kullandığımı belirttim ama bunu anlayacak kapasite olmayınca işte ne desen boş.
belirli oranda şeker ve tuz zaten ette de vardır sebzelerde de daha bunu bile bilmiyorsun. ne anlatıcam sana boş boş konuşuyorsun işte. cevabın olmayınce omo şokor toz vorr ! :kekw:

mamadan anlasan beslediğin pet'e değer versen zaten proplan kullanmazsın en ufak bilgin yok aç araştır ( video da attık ama izlemessin) proplanda bulunan bakterileri virüsleri kimyasalları bilmiyorsun daha yaygara koptu dünyada firma mamaları toplattı ama paşamız deniyormuş he kardeş aynen :kekw:

Son düzenleme:

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,006
İsim
Abdullah Aydoğdu
belirli oranda şeker ve tuz zaten ette de vardır sebzelerde de daha bunu bile bilmiyorsun. ne anlatıcam sana boş boş konuşuyorsun işte. cevabın olmayınce omo şokor toz vorr ! aynen. aynen... :kekw:

mamadan anlasan beslediğin pet'e değer versen zaten proplan kullanmazsın en ufak bilgin yok aç araştır ( video da attık ama izlemessin) proplanda bulunan bakterileri virüsleri yaygara koptu dünyada ama paşamız deniyormuş he kardeş aynen :kekw:
O olay bütün partilerde yoktu, olanlar toplatıldı ama google'de karşısına çıkan ilk sayfayı en doğru bilgi olarak kabul eden araştırma becerisinden yoksun bir insan olarak bilmemen normal.
%4 tavuk içerikli mamayı önerme de millete hayvanının ölümüne sebep olma.

GirayHan

80+ Gold
O olay bütün partilerde yoktu, olanlar toplatıldı ama google'de karşısına çıkan ilk sayfayı en doğru bilgi olarak kabul eden araştırma becerisinden yoksun bir insan olarak bilmemen normal.
%4 tavuk içerikli mamayı önerme de millete hayvanının ölümüne sebep olma.
aynen bütün partilerde yoktu. ondan tüm malları geri topladılar :kekw: proplan'ın müdürlerine güvenen adamsın hayatımda yapacağım en son şek mama firmalarının scıs durumlarında onlara güvenmek olurdu her halde daha ne diyeyim sana ben güven sen purina'ya

ve hala mama içeriğinde ki protein değerlerinin kedilerin metebolizma ve sindirim sistemlerine göre ayarlandığından da bi habersin %100 tavuklu mama bekliyorsun. konuştukça batıyosun bence sus:D

bak ben 5 yıl pet sektöründe çalıştım türkiyede üretim yapılan bir çok fabrikayı gezdim 4 kedim 1 köpeğim var köpeğim 12.5 yaşında motorumun arkasından depar atıyor ( anlayana ) . en yaşlı kedim 12 yaşında. bana anlatma bana burda bana dil dökebilecek en son adamsın belkide. ben ilk hayvanımı sahiplendiğimde sen belki 5 yaşındaydın.kalkmışsın bana araştırma becerin yok diyorsun. ben sana saatlerce dil dökemem en kör cahilin bile açıp içeriklere bakabileceği internet çağındayız anlayabilecek kapasitede görmediğim için basic olarak sana karşılaştırma attım. istersen makale de atabilirim.
kalkmışsın bana türk malı çürük sakatat konservelerini övüyorsun. o konservelerin nasıl yapıldığını görsen 5 yıl yemek masasına oturmazsın :kekw:

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,006
İsim
Abdullah Aydoğdu
aynen bütün partilerde yoktu. ondan tüm malları geri topladılar :kekw: proplan'ın müdürlerine güvenen adamsın hayatımda yapacağım en son şek mama firmalarının scıs durumlarında onlara güvenmek olurdu her halde daha ne diyeyim sana ben güven sen purina'ya

ve hala mama içeriğinde ki protein değerlerinin kedilerin metebolizma ve sindirim sistemlerine göre ayarlandığından da bi habersin %100 tavuklu mama bekliyorsun. konuştukça batıyosun bence sus:D

bak ben 5 yıl pet sektöründe çalıştım türkiyede üretim yapılan bir çok fabrikayı gezdim 4 kedim 1 köpeğim var köpeğim 12.5 yaşında motorumun arkasından depar atıyor ( anlayana ) . en yaşlı kedim 12 yaşında. bana anlatma bana burda bana dil dökebilecek en son adamsın belkide. ben ilk hayvanımı sahiplendiğimde sen belki 5 yaşındaydın.kalkmışsın bana araştırma becerin yok diyorsun. ben sana saatlerce dil dökemem en kör cahilin bile açıp içeriklere bakabileceği internet çağındayız anlayabilecek kapasitede görmediğim için basic olarak sana karşılaştırma attım. istersen makale de atabilirim.
kalkmışsın bana türk malı çürük sakatat konservelerini övüyorsun. o konservelerin nasıl yapıldığını görsen 5 yıl yemek masasına oturmazsın :kekw:
Ben sana hangi konserveyi övdüm? Bütün bu bilgi-birikim-araştırma-tecrübe karşısında ciddi ciddi Whiskas'ı övüyorsun ve seni ciddiye mi almamı bekliyorsun? .D

GirayHan

80+ Gold
Ben sana hangi konserveyi övdüm? Bütün bu bilgi-birikim-araştırma-tecrübe karşısında ciddi ciddi Whiskas'ı övüyorsun ve seni ciddiye mi almamı bekliyorsun? .D
kardeş sen bi araba alıcaksın adama sordun aracın durumu nasıl dedi ki idare eder gidip o arabayı alır mısın ?

çok paran yoksa emsallerine göre fena degılse alırsın degıl mı ? idare eder demek mükemmel demek değildir. daha ne okuduğunu anlamayıp bana whiskas'ı övdüğümü söylüyorsun. Al bak ne demişim. ? migrosta satışta olan mama markalarını yine migrosta satışta olan diğer kötü mamalara göre ayıklayıp yorumlamışım geneli değil !

1698451399046.png

Bir daha bana kapasiteden falan bahsetme. Senin okuduğunu anlamama gibi bir durumun var daha da yazmayacağım görüşürüz iyi geceler (y)

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,006
İsim
Abdullah Aydoğdu
kardeş sen bi araba alıcaksın adama sordun aracın durumu nasıl dedi ki idare eder gidip o arabayı alır mısın ?

çok paran yoksa emsallerine göre fena degılse alırsın degıl mı ? idare eder demek mükemmel demek değildir. daha ne okuduğunu anlamayıp bana whiskas'ı övdüğümü söylüyorsun. Al bak ne demişim. ? migrosta satışta olan mama markalarını yine migrosta satışta olan diğer kötü mamalara göre ayıklayıp yorumlamışım geneli değil !

Alıntıyı görüntüle

Bir daha bana kapasiteden falan bahsetme. Senin okuduğunu anlamama gibi bir durumun var daha da yazmayacağım görüşürüz iyi geceler (y)
Whiskas idare falan etmez, sokak hayvanlarına bile yedirmeyin o mamayı. İyi geceler.

okankygsz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
341
İsim
Okan kaygısız
Bu çok güzel haber kendi evcil hayvanlarınıza almasanız bile sokak hayvanlarına alabilirsiniz.

GirayHan

80+ Gold
Bu çok güzel haber kendi evcil hayvanlarınıza almasanız bile sokak hayvanlarına alabilirsiniz.
aynen hocam ben 300 400 liralık aldım. sabah gelir dışarı çıkar bi dağıtırım güzel fırsat yaptı migros hiç beklemiyordum. zaten mamalar gereksiz pahalı birde kış geldi hayvanlar ekonominin bad'liğinde telef olacak. gözüme girdi bu sefer migros.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,903
Üyeler
156,544
Son üye
scofield4662
Top Bottom