Neler Yeni

🔥İndirim Mikado MD-BT Ledli Hoparlör 5W+2x3W 233 TL

Alikose01

80+ Bronze
bu iyi midir? bilmem ama bende mikado md 813BT var gayet memnunum sadece bass'ı biraz yetersiz onuda yen sub alıp değiştirmeyi planlıyorum.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,970
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
İyi mi? Oldukça kötü bir ürün yıllarca kullandım.
Benim de yaklaşık 10 dakika kullanma şansım oldu. %100 seste bile tok ses veriyordu. Bass'ları da 1+1 için iyi seviyedeydi. Bunların farklı üretim yıllarında kalite farkı mı oluşuyor?

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,131
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Benim de yaklaşık 10 dakika kullanma şansım oldu. %100 seste bile tok ses veriyordu. Bass'ları da 1+1 için iyi seviyedeydi. Bunların farklı üretim yıllarında kalite farkı mı oluşuyor?
Ben yıllaaar önce Bim'den almıştım, o zamanlar 30-40 TL falandı galiba :D

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,970
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
Ben yıllaaar önce Bim'den almıştım, o zamanlar 30-40 TL falandı galiba :D
Yok, ben o kadar süre önce değil de emin değilim ama sanırım 4 yıl önce deneyimlemiştim. Daha sonra da Z313'ü almıştım.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,131
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Yok, ben o kadar süre önce değil de emin değilim ama sanırım 4 yıl önce deneyimlemiştim. Daha sonra da Z313'ü almıştım.
Tok ses vermesi iyi bir şey olduğu anlamına gelmiyor, evet tok ama çok değişik bir frekansta bass veriyor, mid ve tizler zaten çok geride yani boğuk bir sesi var. Zaten 1W bir tanesi ne verebilir en fazla? Logitech'in ucuz ürünleri yıllardır çok kötü olmuştur bunun daha sektiğini görmedim ben.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,970
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
Tok ses vermesi iyi bir şey olduğu anlamına gelmiyor, evet tok ama çok değişik bir frekansta bass veriyor, mid ve tizler zaten çok geride yani boğuk bir sesi var. Zaten 1W bir tanesi ne verebilir en fazla? Logitech'in ucuz ürünleri yıllardır çok kötü olmuştur bunun daha sektiğini görmedim ben.
Tizler dediğin gibi yoktu sanki. Katılıyorum. Fiyatına göre bayağı iyiydi ama. O zamanlar da fiyatı 50 TL civarındaydı.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
67,131
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler

Xpertronic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
798
İsim
İlker Palalı

thepublicman

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,554
İsim
Kadir
Selam ürün geldi evet hafif bir dip ses veya cızırtı bende de var ama asıl anlamadığım 2+1 deki 2 lerin ışıkları yanmıyor küçüklerde ışık yok muydu?

Xpertronic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
798
İsim
İlker Palalı
Selam ürün geldi evet hafif bir dip ses veya cızırtı bende de var ama asıl anlamadığım 2+1 deki 2 lerin ışıkları yanmıyor küçüklerde ışık yok muydu?
muzikle yanıyormuş müzik ritmine göre dip ses cızırtı cok mu kötü

Top Bottom