Neler Yeni

Mikrofon f/p önerisi?

qqzeck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
zeck
Arkadaşlar mikrofon almak istiyorum. Bütçe 100 civarı.

Son düzenleme:

qqzeck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
zeck
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

39731

80+ Platinum
En İyi Cevap
22
hocam bende bunu almak isterim ama ses kartına da en az bi 200 vermem gerekiyor başka önerin var mı acaba
Hocam zaten setin içinde ses kartı bulunuyor. Giriş seviyesi bir ses kartı fakat hafif bir cızırtısı var sadece. O da zaten hallediliyor. Kendim kullandığımdan biliyorum

unknownuser

80+ Bronze
En İyi Cevap
4

qqzeck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
331
İsim
zeck
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam zaten setin içinde ses kartı bulunuyor. Giriş seviyesi bir ses kartı fakat hafif bir cızırtısı var sadece. O da zaten hallediliyor. Kendim kullandığımdan biliyorum
2 yıldır kullanıyorum,günümün ortalama 2 saatini sesli iletişim programlarında geçiriyorum.
Bir sorun yok henüz bozulma ya da üründe fiziksel yıpranma yok.
Kesinlikle öneririm.

arkadaşlar ben araştırmıştımda biraz +48w olduğu için yanında gönderdikleri mini usb ses kartı hem fazla ses almıyor hemde dip ses falan çok veriyo diyorlardı siz kullanıcı olarak aydınlatın lütfen https://www.yonkamuzikmarket.com/lastvoice-phantom-01usb-pro şu tarz bir şey almadan mikrofonu sorunsuz kullanabilir miyim eğer kullanabilirsem bende logitech g430 7.1 ses kartı var onda da kullanabilirim[/url]

39731

80+ Platinum
En İyi Cevap
22
arkadaşlar ben araştırmıştımda biraz +48w olduğu için yanında gönderdikleri mini usb ses kartı hem fazla ses almıyor hemde dip ses falan çok veriyo diyorlardı siz kullanıcı olarak aydınlatın lütfen https://www.yonkamuzikmarket.com/lastvoice-phantom-01usb-pro şu tarz bir şey almadan mikrofonu sorunsuz kullanabilir miyim eğer kullanabilirsem bende logitech g430 7.1 ses kartı var onda da kullanabilirim[/url]
Kendim kullanıyorum aynı mikrofonu ve ses kartını. Dilerseniz bir ses örneği atayım özelden.

Top Bottom