Neler Yeni

Yardım Millenicom hakkında ne düşünüyorsunuz?

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,474
İsim
Adem
Millenicom hakkında sorularım;
  • 19 yıldan bu yana yatırım yaptılar mı? Kendilerini geliştirdiler mi?
  • Fiyatlarına göre verdikleri hizmet nasıl?
  • Fiyat politikası hakkında ne düşünüyorsunuz?
19yıllık tecrübe içerisinde altyapılarının olmasına gerek oldupunu sanmıyorum.
Fiyata göre normal fiyata göre hizmet veren yer yok altyapı kalitesine bağlı o yüzden hizmetleri fena değil müşteri temsilcisi bakımından
Fiyat politikası konusunda 19 yıldır kendi altyapısını yapmamasına rağmen biraz fazla tuzlu şuanda altyapısını yapıyor demişti bir arkadai fakat gözle görmeden bir şey demek mümkün değil.

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
İbrahim sarı
Millenicom hakkında sorularım;
  • 19 yıldan bu yana yatırım yaptılar mı? Kendilerini geliştirdiler mi?
  • Fiyatlarına göre verdikleri hizmet nasıl?
  • Fiyat politikası hakkında ne düşünüyorsunuz?
Ortalama 1 aydır abinesiyim turktelekomdan geçiş yaptım 35mb hızından internet satın aldım 130 liraya iki güne bir müşteri hizmetlerine ulaşıyorum her arayışım da modemi kapatıp açın diyorlar artık isyan derecesine geldim aşırı derecede sıkmaya başladı ilk hafta sıkıntılı diye teknik destek geldi eve herşeyi düzelttiler ondan sonrası berbat 35 MB hızı günde en fazla 4-5 saat alabiliyoruz sonrasi 15 MB 5 MB 0.2mb uygun fiyatlı internet operatörü arıyorum şuan tavsiye etmem

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,656
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Ortalama 1 aydır abinesiyim turktelekomdan geçiş yaptım 35mb hızından internet satın aldım 130 liraya iki güne bir müşteri hizmetlerine ulaşıyorum her arayışım da modemi kapatıp açın diyorlar artık isyan derecesine geldim aşırı derecede sıkmaya başladı ilk hafta sıkıntılı diye teknik destek geldi eve herşeyi düzelttiler ondan sonrası berbat 35 MB hızı günde en fazla 4-5 saat alabiliyoruz sonrasi 15 MB 5 MB 0.2mb uygun fiyatlı internet operatörü arıyorum şuan tavsiye etmem
hocam bende milleni 35 kullanıyorum tam olarak probleminiz ne modem dsl kısmını atabilir misiniz yardımcı olalım

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Daha önceki operatörünüzde bir sıkıntı yaşıyor muydunuz?

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,656
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
19yıllık tecrübe içerisinde altyapılarının olmasına gerek oldupunu sanmıyorum.
Fiyata göre normal fiyata göre hizmet veren yer yok altyapı kalitesine bağlı o yüzden hizmetleri fena değil müşteri temsilcisi bakımından
Fiyat politikası konusunda 19 yıldır kendi altyapısını yapmamasına rağmen biraz fazla tuzlu şuanda altyapısını yapıyor demişti bir arkadai fakat gözle görmeden bir şey demek mümkün değil.
şahsen ben 19 yılda bir ilçeye bile ufak çaplı bir fiber hizmeti sunmalarını isterdim socar gibi bir firmanın çatısı altındasın jeolojik ver her türlü bilgi elinde altyapılar falan ama türknet yada atlantisnet kadar cesaretin olmuyor saçma

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
İbrahim sarı
Daha önceki operatörünüzde bir sıkıntı yaşıyor muydunuz?
Önceki operatörde hiç sıkıntı yaşamadım 24 ay taahhüt sürecinde en fazla 5 kere görüşmüşümdur hatta ama malum fiyatlardan sonra mecburen değiştirmek zorunda kaldım

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Önceki operatörde hiç sıkıntı yaşamadım 24 ay taahhüt sürecinde en fazla 5 kere görüşmüşümdur hatta ama malum fiyatlardan sonra mecburen değiştirmek zorunda kaldım
Uygun fiyatlı İSS arıyorsanız Comnet'e bi bakabilirsiniz.

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,474
İsim
Adem
şahsen ben 19 yılda bir ilçeye bile ufak çaplı bir fiber hizmeti sunmalarını isterdim socar gibi bir firmanın çatısı altındasın jeolojik ver her türlü bilgi elinde altyapılar falan ama türknet yada atlantisnet kadar cesaretin olmuyor saçma
Arkasında olan firma güçlü fakat böyle yapmak işlerine geliyor diğer türlü altyapı döşemek çok maliyetli bir sistem.
Şuan tek ilgilendikleri şey müşteri temsilcisi başka bir şey yaptıkları yok diğer türlü bir sürü zahmet çıkıcak onların amacı basit işle para kazanmak.

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,456
İsim
Taha yücel
Ben 2.5 belkide 3 senedir kullanıyorum hız olsun felan memnunum 181 Tl oldu fatura benim için sıkıntı yok internette felan bir sıkıntı yaşamayaım da kesilme yavaşlama felan orası yeter bana . Turk telekoma 16 mbps e bu kadar paralar veriyordum 100 mbps bunu veriyorum öyle bakıyorum birazda. İstesem farklı bir firmaya geçebilirim ama çok üşeniyorum uğraşmaya bir sıkıntı yaşamıyorum şuanlık şimdilik devam belki ilerde

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,656
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Arkasında olan firma güçlü fakat böyle yapmak işlerine geliyor diğer türlü altyapı döşemek çok maliyetli bir sistem.
Şuan tek ilgilendikleri şey müşteri temsilcisi başka bir şey yaptıkları yok diğer türlü bir sürü zahmet çıkıcak onların amacı basit işle para kazanmak.
hocam müşteri temsilcileride kötüki otomatik sistemden hallettikleri için müşteri temsilcileri bile sınırlı adamların

oguzunluerler1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Oğuz Ünlüerler
Yine baslamis spam allah kahretsin mod yok mu durdurun su adami lutfen ya.

Mirkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
262
İsim
Mirkan Çiçek
Birkaç senedir kullanıyorum vaat ettikleri hızın altını almadım fakat kopma yavaşlama gibi sorunları çok yaşıyorum sırf internet yüzünden valodan sürekli banlandığım zamanlar oldu. Hani sorun altyapıda desem adamlar beni şüpheye düşürüyor. Aradığım zaman ( Allaha şükür sorun yaşadığımda canlı olarak biriyle hiç görüşemedim . ) altyapınızda sorun varsa ekip göndereceğiz diyor robot o kadar. Bir defa bile altyapınızda sorun var o yüzden bu sorunları yaşıyosunuz denmedi hep mesaj yoluyla " Sorununuz çözüldü " gibisinden mesajlar geliyor iki saat sonra gene aynı durum. Şimdi aradığım zaman tuşlara basıp canlı biriyle konuşabilirim evet ama yeni abone olmak istiyorumu şeçersem görüşebilirim sorun yaşıyorum diyince görüşemem. Tavsiye etmediğim bi firma daha iyileri bulunabilir. Saolsunlar sanki dağda köyde yaşıyomuşum gibi hissediyorum

Oneomous

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,474
İsim
Adem
hocam müşteri temsilcileride kötüki otomatik sistemden hallettikleri için müşteri temsilcileri bile sınırlı adamların
O konuda beni olumsuz etkilemediler şahsi fikrim tabi wp hattı 1 saat sonra cevap vermesi dışında.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
947,795
Üyeler
149,274
Son üye
menemenci