Neler Yeni

Millenicom rezaletliği

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Hocam yalnız adamların kendi altyapısı yok.
Başka ISS ye geçebilirsin.Sonucta TT.
Diğer sağlayıcılara altyapı gözükmüyor yaklaşık bir ay önce Türk Telekoma bu durumdan dolayı başvurdum hâlâ cevap bekliyorum boş port ve altyapı olmasına rağmen başka sağlayıcılardan abonelik açtıramıyorım

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Diğer sağlayıcılara altyapı gözükmüyor yaklaşık bir ay önce Türk Telekoma bu durumdan dolayı başvurdum hâlâ cevap bekliyorum boş port ve altyapı olmasına rağmen başka sağlayıcılardan abonelik açtıramıyorım
gözükmese bile aynı portu kullanacağın için sorun olmaması lazım

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Ben yazıyorum önce talebinizi algılayamadık cart curt diye bottan gelen bir ton mesajı geçmem sonra müşteri temsilcisiyle görüşmek istiyorum mesajı spamlamam ve hatrı sayılır bir süre beklemem gerekiyor o zamana kadar kesinti zaten kendiliğinden düzeliyor görüşme yaptığınız numara millenicom aboneliğinizde kayıtlı olan mı?

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Benim altyapım da TT. Bir sorun çıkarmadılar bana.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
Ben yazıyorum önce talebinizi algılayamadık cart curt diye bottan gelen bir ton mesajı geçmem sonra müşteri temsilcisiyle görüşmek istiyorum mesajı spamlamam ve hatrı sayılır bir süre beklemem gerekiyor o zamana kadar kesinti zaten kendiliğinden düzeliyor görüşme yaptığınız numara millenicom aboneliğinizde kayıtlı olan mı?
Normal WP destek hattından görüşmemi sağlıyorum.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Yapmıyorlar işte hepsi topu tt'ye atıyor onlarda yapabileceğimiz bir şey yok diyor Twitter açıp ceo etiketlememe ramak kaldı
Bendee hiç öyle sorunlar olmadı valla, 3 kere İSS değiştirdim.
Yinede CEO ya yaz bi bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
59
İsim
BERKAN EMİR
taahhütsüz değilmi zaten en fazla ödesen ödesen o ayın faturasını ödersin

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,980
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Facebook
furkan.karagulle.7399
Twitter
FurkanKrgle
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
Bende sırf wp destek hattı daha hızlı yanıtlasın diye babamın numarasını kendi numaramla güncelledim anlaşılan işe yaramamış
Bu ay 1.3 TB internet kullanmışız. Sıkıntı yaşamadım dediğim gibi. Muhtemelen bölgeden bölgeye değişiklik gösteriyor.

Top Bottom