Neler Yeni

Öneri Millenicom vs. Netspeed

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Melih Şahan Baykan
Türk Telekom kullanıyorum bu Ocakta taahhüt bitti şuan geçmek için internet sağlayıcısı arıyorum arkadaşla baya bir bakıyoruz arkadaş bir aydır Türknet kullanıyor bana da öneriyor fakat Türknet yakın zamanda fiyatlara zam yaptı 160 tl oldu 250 bu yüzden geçmek için ucuz ama güzel bir internet sağlayıcısı arıyorum netspeed, comnet, millenicom, gıbırnet gibilere baktık fiyatları iyi faket gıbırnet comnet ikiside küçük bir firma mağdur olmak istemiyorum 1 ay 2 ay boş yere arkadaşla netspeed ile millenicom arasında kaldık hangisine geçmeliyim bilmiyorum millenicoma dün baktın 160 tl idi şimdi 180'e çıkarmışlar netspeed hâlâ faturayı 160 da tutuyor arkadaş ikisine de zam gelir diyor hangisine geçmeliyim bilmiyorum millenicom mu netspeed mi kullanan arkadaşlar hangisini önerirsiniz?

TurkishAerospace

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
taha
Enflasyonlunun ne zaman durulacağı bilinmiyor. Kimse de bilemez tavsiye olarak tahahhütlü stabil hız veren bir iss seçmek yoksa her zamdan etkilenilecek.

Realhas the Great

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
27,017
İsim
Nejat İşler
İlgilendiği Kategoriler
Gündem,siyaset,PC parçaları,konu dışı
İkiside iyi firma hocam ben daha ucuz olduğu için netspeed i seçerdim

SRLİH

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
SALİH ÇALIŞKAN
Türk Telekom kullanıyorum bu Ocakta taahhüt bitti şuan geçmek için internet sağlayıcısı arıyorum arkadaşla baya bir bakıyoruz arkadaş bir aydır Türknet kullanıyor bana da öneriyor fakat Türknet yakın zamanda fiyatlara zam yaptı 160 TL oldu 250 bu yüzden geçmek için ucuz ama güzel bir internet sağlayıcısı arıyorum netspeed, comnet, millenicom, gıbırnet gibilere baktık fiyatları iyi faket gıbırnet comnet ikiside küçük bir firma mağdur olmak istemiyorum 1 ay 2 ay boş yere arkadaşla netspeed ile millenicom arasında kaldık hangisine geçmeliyim bilmiyorum millenicoma dün baktın 160 TL idi şimdi 180'e çıkarmışlar netspeed hâlâ faturayı 160 da tutuyor arkadaş ikisine de zam gelir diyor hangisine geçmeliyim bilmiyorum millenicom mu netspeed mi kullanan arkadaşlar hangisini önerirsiniz
Millenicom önermem ama ben interneti
değiştirdikten sonra el değiştirdini duydum belki düzelmiştir

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
ahmet enes çakırcı
İlgilendiği Kategoriler
Araba,, Bilgisayar,Oyun
Discord
O'Conner#0815
Netspeed öneririm arkadaşım kullanıyor memnun şikayeti olanında duymadım ama millenicom biraz tereddüt ettiriyor bazıları sorun yaşıyor bazıları yaşamıyor en iyisi netspeed almanız diyorum sorunuza cevabım buydu tavsiyem bu zamanda bir kaç ayda bir zam olan zamanda taahütlü bir iss bulmanız

MrBonapart

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,378
İsim
Oğuzhan
Steam
https://steamcommunity.com/id/MrBonapart/
Discord
Bonapart#5796
Millenicomdan netspeede geçtim 1 ay önce