Neler Yeni

Öneri Zamlar Sonrası Geçilebilecek Şahsi İSS Önerilerim: Comnet ve GIBIRNet

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Comnet,Netspeed,Gıbırnet,Milennicom,Turkcell Fiber-VDSL Hepsini kullanmış biri olarak söylüyorum. Yukarıdaki arkadaşın yazdığı gibi büyük firmalardan sakın vazgeçmeyin. İçerisinde farkettiyseniz Turkcell de var. Benim UPLOAD sorunumu aylardır çözemeyen Turkcell afedersin de az daha ekmek yesin. Daha ne kadar ekmek yiyecek her yerde turkcell fiber var diyenleriniz olacak. Hele ki benim gibi garip sorunlar yaşayan bir kullanıcı iseniz yandınız. Ben 4 yıl boyunca Kablonet kullandım. Download iyiydi fakat klasik olarak upload azdı. Taşındıktan sonra Türktelekom'a geçtim OH dedim. Upload yüksek. İnternet bir tık da olsa tıkladığın zaman bekleme daha az. Geçenlerde aradılar beni 200Mbps tarifeyi yükseltelim falan dediler. 500Mbps yaptırdım. 300Tl sonradan 440tl mi ne olacak. Kesinti bu zamana kadar hiç olmadı. Ne loss ne Ping. Türktelekom beni şaşırttı.
Bakın eski müşteri iseniz zaten TT iyi teklifler sunuyor. Ama şu an TT'ye geçecek olan biri absürt rakamlar ödeyecek. Ki bu bahsettiğim firmalar TT altyapısını kullanıyor. Zaten bariz bir sorunu olmayan bir firmada altyapınız kötü,sorunlu değilse sorun yaşama ihtimaliniz düşük.

OZAN J

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
241
İsim
OZAN TANKUŞ
Bakın eski müşteri iseniz zaten TT iyi teklifler sunuyor. Ama şu an TT'ye geçecek olan biri absürt rakamlar ödeyecek. Ki bu bahsettiğim firmalar TT altyapısını kullanıyor. Zaten bariz bir sorunu olmayan bir firmada altyapınız kötü,sorunlu değilse sorun yaşama ihtimaliniz düşük.
Eski müşterisi değilim. Bundan önceki Zam dalgası muhabbeti olmadan 1 gün önce Türktelekom'a geçtim. Sanki hissetmişim gibi Türk Telekom'u aradım Size geçmek istiyorum dedim.5. Ayım olacak ve çok memnunum. Nazar deymesin :D . Bahsettiğiniz firmalar Türktelekom alt yapısını kullanıyor evet. Sadece alt yapısını kullanıyor. Çıkışını Türktelekom vermiyor ama. Benim sorunum orada başlıyor işte. En sorunsuzu şuan TürkTelekom. Diğer firmalarda Yok peering var Düşük ping var vs diye reklamlar var fakat pek reel değil.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
987,667
Üyeler
156,191
Son üye
sdgshbxcvx
Top Bottom