Neler Yeni

Comnet İSS Gerçekleri

Talha_

80+
Beyler comnet in ilk başta tercih edilme sebebi nedir bilmediğimden soruyorum, toplamda 12 yıldır süperonline kullanıyorum bu yüzden dolandırıcı vodafone un sahte imzalı internetinden ve akrabalara gittiğimde türk telekom, uydunetten başka internet tecrübem olmadı.

DR.Mert

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mert Gungor
Beyler comnet in ilk başta tercih edilme sebebi nedir bilmediğimden soruyorum, toplamda 12 yıldır süperonline kullanıyorum bu yüzden dolandırıcı vodafone un sahte imzalı internetinden ve akrabalara gittiğimde türk telekom, uydunetten başka internet tecrübem olmadı.
İstanbul için trafiği çok hızlı yönlendiriyor, Türksatkablo'dan geçtik 2 yıl doldu, 13 yılda Docsis altyapıda olan ufak tefek aksaklıklar bu ISP'dede oldu onun dışında tam güç.

Rulep

80+ Gold
ucuz olduğu için tercih ediliyor kullananların memnun olduğunu düşünmüyorum internet gidiyor diyorlardı

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Veri sızıntısı konuya eklendi.

cache-v2

batuu123

80+ Bronze
buranın sahibini yakından tanıyorum kendisi obez 140 kg bi adam aşırı egolu en iyi veri merkezi onda sanıyor ama en az maliyetle en çok kar marjınızı istiyor 1.5 yıl dedicated serverlerimi barındırdım ve her gün yüzlerce sorun korumasız firewall gibi en kötü sorunları bana yaşattı sonrasında da internet işine girdiler firmayı 3 kişi yönetiyor birisi sahibi genelde ticketlere o cevap veriyor 3 yıl önce 2 ay abone oldum 2. ayımda vaad edilen hızı alamadıgım icin ticket actım adam biz bu kadar veriyoruz begenmiyorsanız iptal ederiz hattınızı dedi bende baska yere basvurdum sonra arayıp geçerken tehdit ettiler eğer baska yere gecersenız tekrar bize asla donemezsınız hesabınızı sileriz dediler tmm dedim hesabımnı direkt silmisler aynı isimle kayıt olamıyorum banlamıslar :D sacma sapan bir iss 100 lira fazla ver turknet al turkıyenın en kurumsal ve güzel firması

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
buranın sahibini yakından tanıyorum kendisi obez 140 kg bi adam aşırı egolu en iyi veri merkezi onda sanıyor ama en az maliyetle en çok kar marjınızı istiyor 1.5 yıl dedicated serverlerimi barındırdım ve her gün yüzlerce sorun korumasız firewall gibi en kötü sorunları bana yaşattı sonrasında da internet işine girdiler firmayı 3 kişi yönetiyor birisi sahibi genelde ticketlere o cevap veriyor 3 yıl önce 2 ay abone oldum 2. ayımda vaad edilen hızı alamadıgım icin ticket actım adam biz bu kadar veriyoruz begenmiyorsanız iptal ederiz hattınızı dedi bende baska yere basvurdum sonra arayıp geçerken tehdit ettiler eğer baska yere gecersenız tekrar bize asla donemezsınız hesabınızı sileriz dediler tmm dedim hesabımnı direkt silmisler aynı isimle kayıt olamıyorum banlamıslar :D sacma sapan bir iss 100 lira fazla ver turknet al turkıyenın en kurumsal ve güzel firması
Turknet'i de şahsen önermiyorum. TT altyapısında yeteri kadar yetkin değiller.
Netspeed'in TT altyapısında en yetkin olan İSS olduğunu düşünüyorum. Bu düşüncemi TT saha ekibiyle olan konuşmam destekledi.

Sekibayashi

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Netspeed'in TT altyapısında en yetkin olan İSS olduğunu düşünüyorum. Bu düşüncemi TT saha ekibiyle olan konuşmam destekledi.
Hocam sıra Netspeed demi

batuu123

80+ Bronze
o halde yanlış söylemişler çünkü turknet en yetkin kişi bu konuda doğrudan ekip yönlendirme talep açma port değiştirme gibi yetkileri bulunuyor diğer issler ise sadece modem arayüzünden destek olmaya çalışıyorlar tabi netspeedi bilmiyorum da farklı değildir herhalde

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Hiçbir firma TT yapısında TT'den daha yetkin değil. Bu hepsi için geçerli. Sorun yaşadığınızda ticket açarlar ve TT'ye iletirler. X veya Y firmanın bir önceliği yok çünkü hepsi aynı arabağlantı sözleşmesi üzerinden alıp, satıyor.

Lady-Of-Ice

80+ Silver
O mesaj eski hocam ; düne ait değil.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Millenicom süresiz uzaklaştırma cezası almış; DH'de.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

Forum istatistikleri

Konular
987,667
Üyeler
156,191
Son üye
sdgshbxcvx
Top Bottom