Neler Yeni

Mimarlık için hangi laptop sizce?

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet Emin Demiok
Instagram
eminwitwicky
Bütçe
40000
Agalar sa mimarlık öğrencisiyim sizce hangi modeli almalıyım bir de hp olan modelin ekranı %100 srgb mi ? Ya da acer olan işimi görür mü

Dahası  
Reaksiyon skoru
62
İsim
Muhammed Emin Yılmaz Parlak
Mimarlar genellikle skecth up, Rhino gibi programları kulanıyorlar bu programları kaldıran herhangi bir laptop işinizi görecektir.Renk konusunda takıntılı iseniz paneli iyi olan bir laptop da bakabilirsiniz.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hp victus sikayeti fazla olan modellerden biri lakin kullanmadığım için yorum yapmam doğru olmaz. Acer güzel markadır. Lakin upgrade yapmak için garantiye yollaman gerekebilir.

iki laptop da mimarlık için fazlasıyla yeterli

Son düzenleme:

Pukiina

80+ Bronze
Agalar sa mimarlık öğrencisiyim sizce hangi modeli almalıyım bir de hp olan modelin ekranı %100 srgb mi ? Ya da acer olan işimi görür mü

Hocam bende Mimarlık öğrencisiyim amd işlemcili olanı almanı öneririm şu sıralar intel biraz beni kuşgulandırıyor. AMD olanı al derim. Şuan ki kullandığım laptop'u önerebilirim. Hp Victus 16 ryzen 5 7000 serisi NVİDİA geforce 4060 lı laptop var yaklaşık 1 sene olmak üzere onu da önerebilirim. (İstersen sitenin de linkini bırakırım hocam.)

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet Emin Demiok
Instagram
eminwitwicky
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam bende Mimarlık öğrencisiyim amd işlemcili olanı almanı öneririm şu sıralar intel biraz beni kuşgulandırıyor. AMD olanı al derim. Şuan ki kullandığım laptop'u önerebilirim. Hp Victus 16 ryzen 5 7000 serisi NVİDİA geforce 4060 lı laptop var yaklaşık 1 sene olmak üzere onu da önerebilirim. (İstersen sitenin de linkini bırakırım hocam.)
hocam linkini bırakır mısın ben 1ms monitöre alıştım excalibur inceledim ghosting görmeye alışkın değilim o yüzden acer alasım var

Kankalar bir de almanyadan alma gibi bir ihtimalim var sizin bildiğiniz ucuz yollu bir laptop var mı almanyada?

Pukiina

80+ Bronze
hocam linkini bırakır mısın ben 1ms monitöre alıştım excalibur inceledim ghosting görmeye alışkın değilim o yüzden acer alasım var

Kankalar bir de almanyadan alma gibi bir ihtimalim var sizin bildiğiniz ucuz yollu bir laptop var mı almanyada?
Tabi hocam. Ben n11 den almıştım kargoda vs sıkıntı yaşamadım sağlam da geldi. Ancak şuan satıcının stoğuna ürün yok yine de almak isterseniz kullandığım ürün bu

Ekler

• Screenshot_20240813_012140_com.dmall.mfandroid_edit_66517986266411.jpg
    Screenshot_20240813_012140_com.dmall.mfandroid_edit_66517986266411.jpg
    107.2 KB · Hit: 14

kaşmerli oguz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
919
İsim
oguz
İlgilendiği Kategoriler
pc toplama. hazır sistemler
Discord
kaan8765

Pukiina

80+ Bronze

Hocam şuan gümrüktü vergisiydş vs biliyorsunuz almak sıkıntı bayağı da masraflı. Benim bilgim yok ama bunu da düşünün alırken derim.

vecaca

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
veysel

bazı markalardan kaçın örneğin monster gibi başınıza bela olur ayrıca windowsa bağlı programlar var mac alırsanız çok sıkıntı yaşarsınız hp victus kullananlar memnundu. paranız varsa tabi asus veya msi alın derim

Bünyamina

80+ Platinum
Bu laptop’u alıyorsun keyfine bakıyorsun. Çok düşünmeye gerek yok. 😅
Bu fiyata on numara 5 yıldız bir laptop.
Bir çok kişiye de tavsiye ettim onlarda aldılar. Özellikleri çok iyi. Bu fiyata kaçırmamanı öneririm.
Param olsada ben de alsam keşke.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet Emin Demiok
Instagram
eminwitwicky
Tabi hocam. Ben n11 den almıştım kargoda vs sıkıntı yaşamadım sağlam da geldi. Ancak şuan satıcının stoğuna ürün yok yine de almak isterseniz kullandığım ürün bu
hocam ekran 45ntsc olmaz yine de sağ olasın

Bu laptop’u alıyorsun keyfine bakıyorsun. Çok düşünmeye gerek yok. 😅
Bu fiyata on numara 5 yıldız bir laptop.
Bir çok kişiye de tavsiye ettim onlarda aldılar. Özellikleri çok iyi. Bu fiyata kaçırmamanı öneririm.
Param olsada ben de alsam keşke.
hocam bunu alıyorum inşallah sanırım bunda thunderboltla harici ekran kartı falan da bağlanılıyor diye biliyorum doğru mudur?

oyun oynayacak mısın?
4 aydır oyun oynamıyorum hocam ya gow ragnarok falan çıkarsa yüklerim anca

Bünyamina

80+ Platinum
hocam ekran 45ntsc olmaz yine de sağ olasın

hocam bunu alıyorum inşallah sanırım bunda thunderboltla harici ekran kartı falan da bağlanılıyor diye biliyorum doğru mudur?

4 aydır oyun oynamıyorum hocam ya gow ragnarok falan çıkarsa yüklerim anca
Bilmiyorum o konuyu ama inan en iyisini yapıyorsun alarak. Özellik bakımından tartışılmaz en iyilerden diyorum belki görmediğim vardır diye en iyisi bu olabilir.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,109
Üyeler
155,517
Son üye
Versetwo2
Top Bottom