Neler Yeni

Minecraft Hosting Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Muhammed Aslan
Sevtech:Ages mod paketiyle 2 kişi oynamayı planlıyoruz bütçemiz var , ilk önce aternostan denedik ama server fena lag yiyor, lag yemiyeceğimiz bi site,server,hosting var mı bildiğiniz.
Şimdiden teşekkürler.

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
918
İsim
umut şahin
Sevtech:Ages mod paketiyle 2 kişi oynamayı planlıyoruz bütçemiz var , ilk önce aternostan denedik ama server fena lag yiyor, lag yemiyeceğimiz bi site,server,hosting var mı bildiğiniz.
Şimdiden teşekkürler.
knkm ben arkadaşlarımla keyubu kullandık ama sunucunuzu iyi bir şekilde optimize etmeniz gerek ve bence en az 8gb ramli sunucu alın
Mesaj otomatik birleştirildi:

knkm ben arkadaşlarımla keyubu kullandık ama sunucunuzu iyi bir şekilde optimize etmeniz gerek ve bence en az 8gb ramli sunucu alın
tabi daha iyi hizmet veren sunucu kiralama hizmetleri vardır benimki öneri nasıl bir hizmet alırsınız veya kötü bir deneyim olması durumunda bir şey diyemem

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Muhammed Aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

tabi daha iyi hizmet veren sunucu kiralama hizmetleri vardır benimki öneri nasıl bir hizmet alırsınız veya kötü bir deneyim olması durumunda bir şey diyemem
8 gb lık alırızda bu mod paketinde 200 e yakın mod var crash vermeden açar mı sence bide optimize etmesi zor mu

Charlster

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
272
İsim
Cihan Mert Karagöz
kendi bilgisayarınızda açsanız sunucuyu ngrok ile portayabilirsiniz.

xthepatates

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
201
İsim
Yiğit Arık
Şimdiden teşekkürler.
Oceanbilişim

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
918
İsim
umut şahin
8 gb lık alırızda bu mod paketinde 200 e yakın mod var crash vermeden açar mı sence bide optimize etmesi zor mu
hmm optimize etmek zor olabilir ve baya fazla mod varmış modun gereksinimleri nedir acaba bilemiyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,841
Üyeler
141,347
Son üye
brtard
Top Bottom