Neler Yeni

Minecraft Java Edition Nasıl Satın Alırım ?

Xâhid

80+
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Muhammed Zahid
Merhaba minecraft java edition satın almak istiyorum ancak resmi sitesinde 24 euro yazıyor ve maalesef çok pahalı oluyor TL üzerinden java editionu nasıl alablirim ?

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Microsoft'un sitesinden veya hesap çalıp satan sitelerden alacaksınız. Bu da demek oluyor ki hesabınız gidebilir. (hesap çalıp satan sitelerden alırsanız.)

Adem Türk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
638
İsim
Adem Türk
Merhaba minecraft java edition satın almak istiyorum ancak resmi sitesinde 24 euro yazıyor ve maalesef çok pahalı oluyor TL üzerinden java editionu nasıl alablirim ?
resmi siteden oyunu indir ve internette premium hesap satışı yapan sitelerden(güvenilir olmalı ilk gördüğün dandik sitelerden alma) bir adet hesap al ucuz oluyor genelde ben 12tl ye aldım bir yıldır premium hesap kullanıyorum şifre vs sana ait

Xâhid

80+
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Muhammed Zahid
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
resmi siteden oyunu indir ve internette premium hesap satışı yapan sitelerden(güvenilir olmalı ilk gördüğün dandik sitelerden alma) bir adet hesap al ucuz oluyor genelde ben 12tl ye aldım bir yıldır premium hesap kullanıyorum şifre vs sana ait
Siz nereden aldınız acaba ?

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Kendisi o anki kurdan otomatik TL'ye çeviriyor. Herhangi bir kredi kartı veya banka kartı ile alabilirsin.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
çok pahalı ucuz olmasını istiyorum
İnternette ucuza hesap satılıyor ama ya çalıntı oluyor ya da 1-2 hafta sonra patlıyor ayrıca çoğu sunucudan banlı oluyor.

Adem Türk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
638
İsim
Adem Türk
Siz nereden aldınız acaba ?
böyle sitelerin linklerini paylaşmak yasaktı sanırım ama ucuzminecraft yaz çıkar
altın paket öneriyorum böyle satın alımlarda üstüne para vermeye gerek yok risk sonuçta

mutlu pide

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,859
İsim
mutlu pide
İlgilendiği Kategoriler
mutlu pide
12 TL'ye birkaç aylık, şanslıysak yıllık hesap bence iyi bir teklif.

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,054
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Windows ve teknik sorunlar
Top Bottom