Neler Yeni

Yardım Minecraft korkak alışkanlıklardan nasıl kurtulurum?

Sergeant Cross

80+ Bronze
Minecraft'ta madene girince hep korkuyorum, madenden direkt çıkıyorum. Geceyi hep yatakla geçiriyorum. Game mod'dan full netherite zırh alma alışkanlığımı bırakamıyorum. Nasıl bu alışkanlıklardan kurtulabilirim?

Lunchx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
834
İsim
Hasan Ciftci
Minecraft'ta madene girince hep korkuyorum, madenden direkt çıkıyorum. Geceyi hep yatakla geçiriyorum. Game mod'dan full netherite zırh alma alışkanlığımı bırakamıyorum. Nasıl bu alışkanlıklardan kurtulabilirim?
Hocam kac yasindasiniz, yani kucuk iseniz bu herkesin basina gelmistir herobrine konusu vesaire.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Minecraft i birakma sebebi bir cok kisinin bu.

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
bu adam aynı ben. 16 yaşındayım sayısız korku oyunu bitirdim hala minecrafttan korkuyom :d

Sergeant Cross

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam kac yasindasiniz, yani kucuk iseniz bu herkesin basina gelmistir herobrine konusu vesaire.

Minecraft i birakma sebebi bir cok kisinin bu.
12 yaşındayım. Minecraft'taki herobrine, entity 303 gibi efsanelere artık inanmıyorum. Asıl korkum arkamdan bir crepeer gelip beni öldürmesi, iskelet ve zombilerin bir sürü halinde toplanıp beni öldürmesi gibi şeylerden korkuyorum.

Lunchx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
834
İsim
Hasan Ciftci
12 yaşındayım. Minecraft'taki herobrine, entity 303 gibi efsanelere artık inanmıyorum. Asıl korkum arkamdan bir crepeer gelip beni öldürmesi, iskelet ve zombilerin bir sürü halinde toplanım beni öldürmesi gibi şeylerden korkuyorum.
Hocam ölmekten mi korkuyorsunuz yoksa onlari görup birden görup mu korkuyorsunuz pek iyi aciklayamadiniz.

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
12 yaşındayım. Minecraft'taki herobrine, entity 303 gibi efsanelere artık inanmıyorum. Asıl korkum arkamdan bir crepeer gelip beni öldürmesi, iskelet ve zombilerin bir sürü halinde toplanıp beni öldürmesi gibi şeylerden korkuyorum.
hıaaağğğ sesi peki .d

cr4ck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
859
İsim
Doğukan
Gece görüş iksiriyle gezebilirsin.
Kulaklık kullan, yaratıkların sesleri zaten yürüyüşlerinden çıkan farklı seslerden dolayı anlaşılıyor.
Ayrıca oyun içi altyazıları açıp yakında ne gibi yaratıklar var anlayabilirsin.

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül

WildFang

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Emir Meydan
oynayışını ve movement dediğimiz hareket etme kabiliyetini geliştirmen lazım. ayrıca pvp yeteneklerini de geliştirirsen sorun kalmaz

Sergeant Cross

80+ Bronze
Gece görüş iksiriyle gezebilirsin.
Kulaklık kullan, yaratıkların sesleri zaten yürüyüşlerinden çıkan farklı seslerden dolayı anlaşılıyor.
Ayrıca oyun içi altyazıları açıp yakında ne gibi yaratıklar var anlayabilirsin.
Altyazılar açık. Ancak gece görüş iksiri çok zor yapılıyor.

etrafına lav çukuru kazıyorum ben kendini güvende hissettiriyor bide çitle sarıyorum etrafını 😀
Çitin alakası yok evin içinde yaratık doğmaması için etrafı aydınlatmam gerekiyor. Ne kadar aydınlatsam yine yaratık doğuyor evimde.

Top Bottom