Neler Yeni

Minecraft server kurulumundaki Türkçe karakter hatası nasıl düzeltilir?

Mırnav

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,699
İsim
SANANE
Mod file: /C:/Users/olcus/Desktop/server/mods/nmcguns-1.18.2-1.0.6.jar
Failure message: Nightmarecraft: Guns & explosives (nmcguns) has failed to load correctly.
Java. Lang. Reflect. Invocationtargetexception: Null.
Mod version: 1.18.2-1.0.6
Mod ıssue URL: Discord - A New Way to Chat with Friends & Communities
Exception message: Net. Minecraft. Resourcelocationexception: Non [a-z0-9/._-] character in path of location: nmcguns: Bullet_hıt

Dümdüz forge server kurdum modları ekledim, hata satırı bu. Bullet hıt yazmış. Bazı mod paketlerinde de aynı sorunu yaşadım. İnternette bu sorunu pc dilini ingilizce yaparak düzeltebileceğim söylendi. Yada UTF8 kodu ekliyor muşuz ama onlarda 1.18> sürümler olduğu için hangi satıra yazmam lazım bilmiyorum. Yine forumlarda biri MCreator ile düzeltebileceğimi söyledi. Ne yapmam lazım?

Batuw

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,065
İsim
Batuhan
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları
Mod file: /C:/Users/olcus/Desktop/server/mods/nmcguns-1.18.2-1.0.6.jar
Failure message: Nightmarecraft: Guns & explosives (nmcguns) has failed to load correctly.
Java. Lang. Reflect. Invocationtargetexception: Null.
Mod version: 1.18.2-1.0.6
Mod ıssue URL: Discord - A New Way to Chat with Friends & Communities
Exception message: Net. Minecraft. Resourcelocationexception: Non [a-z0-9/._-] character in path of location: nmcguns: Bullet_hıt

Dümdüz forge server kurdum modları ekledim, hata satırı bu. Bullet hıt yazmış. Bazı mod paketlerinde de aynı sorunu yaşadım. İnternette bu sorunu pc dilini ingilizce yaparak düzeltebileceğim söylendi. Yada UTF8 kodu ekliyor muşuz ama onlarda 1.18> sürümler olduğu için hangi satıra yazmam lazım bilmiyorum. Yine forumlarda biri MCreator ile düzeltebileceğimi söyledi. Ne yapmam lazım?
Bizim forumda bu saatte bunu bilen pek çıkmaz ingilizce araştırmayı dene bence

Top Bottom