Neler Yeni

Minecraft serverinda yardımcı olur musunuz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
.
arkadaşlarımla skyblock sunucusu açmayı düşünüyoruz bütçemiz var dc server hazır site kurulacak fakat sürümü 1.8.9 mu yoksa +1.16.5 olarak mı açacağız onu bilemedik. hangi sürümde daha çok kitleye sahip oluruz ? yardımcı olursanız sevinirim

Cenk _07

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
Cenk Yalçın
Bence en yeni sürümde açın

Alraplox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
95
İsim
Selçuk
İlgilendiği Kategoriler
spor eğitim goygoy konularına etiketleyebilirsiniz
1.16.5+ bence

LynxE

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
160
İsim
Yunus Emre Gül
arkadaşlarımla skyblock sunucusu açmayı düşünüyoruz bütçemiz var dc server hazır site kurulacak fakat sürümü 1.8.9 mu yoksa +1.16.5 olarak mı açacağız onu bilemedik. hangi sürümde daha çok kitleye sahip oluruz ? yardımcı olursanız sevinirim
1.8 ve 1.16 aynı anda girilebilen sunucular vardı siz de öyle bir şey yapabilirsiniz bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
günümüz skyblock serverlarına bakıyorum yarısı 1.8 yarısı 1.16 cok kararsız kaldık
Mesaj otomatik birleştirildi:

1.8 ve 1.16 aynı anda girilebilen sunucular vardı siz de öyle bir şey yapabilirsiniz bence
bakmaya çalışıyoruz dostum en kötü hub yapabiliriz teşekkürler fikrin için

Bence en yeni sürümde açın
1.16.5 türkler tarafından cok oynanıyor onu acabiliriz

Cenk _07

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
215
İsim
Cenk Yalçın
günümüz skyblock serverlarına bakıyorum yarısı 1.8 yarısı 1.16 cok kararsız kaldık

bakmaya çalışıyoruz dostum en kötü hub yapabiliriz teşekkürler fikrin için

1.16.5 türkler tarafından cok oynanıyor onu acabiliriz
En büyük skyblock sunucusu hypixel skyblock ama onlar bile 1.20'ye yükselticek kesinleşti. Yıllardır 1.8.9 ama çok gelişmiş ve güzel bir skyblock var bende oynuyorum yanlış anlama ama arkadaşınla o kadar şey yapamazsınız. Modern sürümlerde aç o yüzden

WOYAC

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
sefa mert
4 farklı oyunda 3 yıl sunucu yönettim minecraft dahil her zaman en güncel sürümü kullanmanızı öneririm genellikle eski sürüm sunucu jar dosyalarına güncelleme sık sık gelmiyor olası bir sunucu jar dosyasında kötü amaçlı açık bulunursa veya sunucuyu çökertebilecek bir kod bulunursa bunu siz belirtmeniz lazımki ancak öyle düzeltilsin (bazen düzelmilmiyor direk yeni sürüme geçiş yapın diyorlar) ama güncel sunucu jar dosyaları her zaman güncelleme alıyorlar son olarakta sunucu eğer kaliteli ve reklamınıda iyi yaparsanız sunucu çok düşük sürüme sahip değilse oyuncunuz her zaman olur

ayrıca en güncel sürümlerde çok daha iyi kaliteli ve optimize edilmiş plugin dosyaları ve sunucu jar dosyaları oluyor ayrıca kesinlikle korsan plugin kullanmayın

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
953,568
Üyeler
150,309
Son üye
Compeyns
Top Bottom