Neler Yeni

Yardım Mini gaming klavye önerisi

Sentinelreal1

80+ Bronze
Bütçe
1000
Merhaba arkadaşlar türkçe ve ya ingilizce fark etmez güzel bir gaming mini klavye önerisi var mı acaba fiyat max 1000küsür civarlarında olabilir ve beyaz renk falan olsa iyi olur şık dursun varsa önerileriniz ben aliexpresse falan baktımda iade falan olmazsa diye almadım

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Kemalhan Altay
amazonda Rk61 indirimde alabilirsin ben 10 gun önce almıştım yarin geliyor

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,690
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Merhaba arkadaşlar türkçe ve ya ingilizce fark etmez güzel bir gaming mini klavye önerisi var mı acaba fiyat max 1000küsür civarlarında olabilir ve beyaz renk falan olsa iyi olur şık dursun varsa önerileriniz ben aliexpresse falan baktımda iade falan olmazsa diye almadım
Geeky GK61 al incele konuyu murat hoca bu konuda tepe noktadır diyebilirim
(forumun linkleri link şeklinde atınca geliyormuş şimdi farkettim :D )

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
11,226
İsim
Murat Orhan
Geeky GK61 al. Nays ile 700lere kadar düşer.

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,226
İsim
Murat Orhan

Lunchx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
831
İsim
Hasan Ciftci
deneyip yazarmısın
Hocam bende beyaz brown switch lisi bulunuyor gayet memnunum 6 ay falan oldu brown olmasina ragmen bir tik yine sesli fakat ben rahatsiz olmuyorum, oyun performansi kablosuz performansi iyi.

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Kemalhan Altay
Güzel klavyedir customlusunu kullanıyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Wireless için kullanılmayacaksa çok önereceğim bir klavye değildir ama.
nasil yani hocam kablosuz mu kullanmaliyim kablolumu kablosuzda cok gecikme olurmu fazla rekabetci oynamiyorum genelde lol falan

nasil yani hocam kablosuz mu kullanmaliyim kablolumu kablosuzda cok gecikme olurmu fazla rekabetci oynamiyorum genelde lol falan
bide kagit bant ve sunger ile modlasam bataryali oldugu icin yanma isinma gibi durumlari olmaz degilmi ?

Hocam bende beyaz brown switch lisi bulunuyor gayet memnunum 6 ay falan oldu brown olmasina ragmen bir tik yine sesli fakat ben rahatsiz olmuyorum, oyun performansi kablosuz performansi iyi.
bende brown aldim hocam eskiden blue kullaniyordum suan kargoya gelmis yarin falan elime ulasir ins iyidir

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,226
İsim
Murat Orhan

bide kagit bant ve sunger ile modlasam bataryali oldugu icin yanma isinma gibi durumlari olmaz degilmi ?

bende brown aldim hocam eskiden blue kullaniyordum suan kargoya gelmis yarin falan elime ulasir ins iyidir
Kablosuzda aşırı gecikme var yazı için bile kullanılmayacak şekilde hemde. yanma ısınma durumu olmaz tape mod yeterli olur stabilite için. Bende de brown vardı fakat şuan gateron yellow ve holy panda var

Lunchx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
831
İsim
Hasan Ciftci

Hocam malzeme kalitesi vesaire iyi.

Kablosuzda aşırı gecikme var yazı için bile kullanılmayacak şekilde hemde. yanma ısınma durumu olmaz tape mod yeterli olur stabilite için. Bende de brown vardı fakat şuan gateron yellow ve holy panda var
Hocam bluetooth icin mi diyorsunuz yoksa 2.4 ghz mi ben 2.4 ghz modelini kullaniyorum dediginiz sorunu yasamiyorum.

Ghoul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
518
İsim
Kemalhan Altay
hocam bende browndan sonra holy panda almak istiyorum hangi markanınkini almalıyım isim verebilirmisiniz ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
955,784
Üyeler
150,760
Son üye
oğuz.1
Top Bottom