Neler Yeni

Mavi Ekran Minidump dosyası ektedir anlayan yardımcı olabilir mi?

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,176
İsim
Emre Zengin

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,176
İsim
Emre Zengin
Şimdi açtım hocam kusura bakmayın kardeşim saçma şeyler yazmış olabilir erişim isteğinize
- Kaspersky'ı kaldır.
- Total 360 var. Onu da kaldır.
- USB olarak klavye ve mouse dışında ne bağlı hocam?
- Anakart modeline erişemiyorum. Acaba modeli nedir? Intel VT'yi de aktif et BIOS'tan.

YankıÖzkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Yankı Özkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
- Kaspersky'ı kaldır.
- Total 360 var. Onu da kaldır.
- USB olarak klavye ve mouse dışında ne bağlı hocam?
- Anakart modeline erişemiyorum. Acaba modeli nedir? Intel VT'yi de aktif et BIOS'tan.
Hocam klavye fare dışında kulaklık bağlı ama niye böyle sorduğunuzu anladım galiba çünkü mavi ekran yememin sebebi usb ile telefonu bağlamam diye zannediyorum çünkü telefonu bağladığım an mavi ekran yedim. Bu arada anakart msi h310m pro vdh plus. İşlemcim i3 9100f ekran kartı inno3d gtx 1650
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam vt yi bulamadım

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,176
İsim
Emre Zengin
Hocam klavye fare dışında kulaklık bağlı ama niye böyle sorduğunuzu anladım galiba çünkü mavi ekran yememin sebebi usb ile telefonu bağlamam diye zannediyorum çünkü telefonu bağladığım an mavi ekran yedim. Bu arada anakart msi h310m pro vdh plus. İşlemcim i3 9100f ekran kartı inno3d gtx 1650
USB ile ilgili bir şey görünüyordu ne olduğu yukarıda yazıyormuş ama gözümden kaçmış. Bunu anlık olarak yapmış olabilir. Tam çözümünü bilmiyorum ama bu anti virüs programlarından dolayı olmuş olabilir.

Hocam vt yi bulamadım
Bu VT'yi de dememin sebebi emülatör var mı bilgisayarında Google'a ilgili bir şey vardı. Google Play Games ya da başka bir emülatör yüklü mü?

YankıÖzkan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Yankı Özkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İntel virtualization tech ayarı vardı hocam zaten açıktı

USB ile ilgili bir şey görünüyordu ne olduğu yukarıda yazıyormuş ama gözümden kaçmış. Bunu anlık olarak yapmış olabilir. Tam çözümünü bilmiyorum ama bu anti virüs programlarından dolayı olmuş olabilir.

Bu VT'yi de dememin sebebi emülatör var mı bilgisayarında Google'a ilgili bir şey vardı. Google Play Games ya da başka bir emülatör yüklü mü?
Hocam emülatör tarzı bir şey var pcde clash of clans indirmiştim google playin kendi orijinal emülatörü. Kaldırayım mıM

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
17
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,176
İsim
Emre Zengin
İntel virtualization tech ayarı vardı hocam zaten açıktı

Hocam emülatör tarzı bir şey var pcde clash of clans indirmiştim google playin kendi orijinal emülatörü. Kaldırayım mıM
Aslında sorun telefonu bağlamaktan dolayı olmuş görünüyor. Kalabilir.

Top Bottom