Neler Yeni

Yardım Mining ekran kartı

semiX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Semih
Mining ekran kartı ne olursa olsun alınmaz. O internet kafelerdeki ekran kartları hadi bir nebze bir kaç saat kapalı kalıyor.Ama o mining ekran kartları 7/24 çalıştığı için ömründen baya gitmekte.Alınmaz dostum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Serhat Bulut
Öncelikle hangi koşullarda yapıldığına bağlı. Bazıları çok pis ve özensiz ortamlarda yapıyor. Bazıları ise ortamın temizliğine dikkat edip karta özenle bakıyor odayı sabit ısıda tutuyor falan. Ne kadar yapıldığını ve nasıl bir ortamda yapıldığını öğren 3-5 aydan fazla bir şey olmaz fiyatı da düşükse al. Aynı paraya sakın alma, ben alacak olsam piyasasının 250-300 altına alırdım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
122
İsim
Serhat Bulut
Mining ekran kartı ne olursa olsun alınmaz. O internet kafelerdeki ekran kartları hadi bir nebze bir kaç saat kapalı kalıyor.Ama o mining ekran kartları 7/24 çalıştığı için ömründen baya gitmekte.Alınmaz dostum.
Asıl internet kafe kartı alınmaz. 7/24 çalışıyorlar ve allah bilir ömürlerinde kaç kez temizlik görmüşlerdir :D

Lucitrash

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Kasım Yılmaz
mining ekran kartı almanı tavsiye etmem internetten kiralayarak elektrik faturasından kesmiş olursun şuanda pek bi' karı yok kartı yanması falan riskli işler

ErcüCeran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
759
İsim
Ercüment Ceran
Kardeşim ben aldım birkaç hafta önce 700 TL ye rx 580 imzada var ekran kartı şu anki sistemde sıkıntılar çıkarıyor ama genel anlamda güzel ısınması yok lakin bu büyük bir kumar büyük bir şans işi

semiX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Semih
Bak sana mining yerine 2.el tertemiz ekran kartı önerebiliriz.Miningten uzak kal yeter, sıkıntı yaşama yani :)

System32

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
394
İsim
Melih
Önermem

Top Bottom