Neler Yeni

Uygun Fiyata Miningli Ekran Kartı Alınır mı

HoYeon Jung

80+ Gold
facebookta var gpu world oda miningli kart satışı var rx570 4gb veriyor 800tl ye.
Kendi ilimde bu ekran kartı en kötü adamın dükkanı var hocam gidip test edeceğim kartı furmark vs. olsun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

düşük performanstan ziyade normal rx470e kıyasla daha çok yük biniyor karta dolayısıyla daha kısa sürede yıpranıyor. MSI Afterburner ile core clocku biraz kısıp 5 10 fpsden feragat edip kullanabilirsin.
Yarın gidip test etmeyi planlıyorum hocam adam furmark atmış da videolu değil fotoğraflı atmış. 66derece max ısı vermiş. Gittiğim zaman kabaca neyine bakayım ne tavsiye verirsiniz. bilen adamdan öğrenmek önemli tanıyorum sizi uzun zamandır

Dahası  
Reaksiyon skoru
11,470
İsim
Murat Orhan
Kendi ilimde bu ekran kartı en kötü adamın dükkanı var hocam gidip test edeceğim kartı furmark vs. olsun.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yarın gidip test etmeyi planlıyorum hocam adam furmark atmış da videolu değil fotoğraflı atmış. 66derece max ısı vermiş. Gittiğim zaman kabaca neyine bakayım ne tavsiye verirsiniz. bilen adamdan öğrenmek önemli tanıyorum sizi uzun zamandır
66 derece ise zaten gücü kısıktır kullanım için daha iyidir. furmarka sok furmark dışında 1 2 oyuna da gir. kartın arkasına vs bak çok ölü durmuyor ise al

Top Bottom