Neler Yeni

Mk 677 için tavsiyeler

loewry

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Alper Kaplan
Öncelikle bu ürün hakkında çok bilgisi olmayanlar yazmasın yok bilmem hormon bozar pct yap falan diyecekler gelmesin mümkünse çünkü harbiden tavsiye almak istiyorum.
Yaş 17 diyelim. Yağ oranım 13-14 civarlarında. Sağlam bir diyetle bayağı düşürdüm, daha 2 hafta daha diyette olacağım. Güncel kilom 75, boy 176cm. Arkadaşımla bir tık heves ettik deneyimlemek adına. Instagram'da bir fitnessle uğraşan birisi diyelim. Kıvırcık saçlı, siz anladınız. İsim vermek yasaktır belki. Bayağı feedbackı falan var. Orijinal olduğunu düşünüyorum. Bulk döneminde merakımızı gidermek adına 30 kapsüllük alıp arkadaşımla 15-15 bölüşeceğiz. Fazla kullanmak da istemiyorum zarar vereceğini düşünmüyorum ama olsun. Kullananlar varsa deneyimlerini anlatırsa sevinirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
655
İsim
Yunus
Kas güçlendiriyor ve kemikleri kalınlaştırıyor işini görür ama kullanmadan önce aile sağlık hekimine danışmanı öneririm ağır bir ilaç sayılır. Özellikle böbreklere yük biniyor onun dışında böbreğim sağlam veya eş dost bana bi iki tane ateksler diyorsan doktora sormadan da alabilirsin. Adam gibi çalışıp spor yapacaksan farkını gösterir.

loewry

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Alper Kaplan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kas güçlendiriyor ve kemikleri kalınlaştırıyor işini görür ama kullanmadan önce aile sağlık hekimine danışmanı öneririm ağır bir ilaç sayılır. Özellikle böbreklere yük biniyor onun dışında böbreğim sağlam veya eş dost bana bi iki tane ateksler diyorsan doktora sormadan da alabilirsin. Adam gibi çalışıp spor yapacaksan farkını gösterir.
Hocam ağır bir ilaç olduğunu pek düşünmüyorum nedeni ise yaptığı tek şey büyüme hormonu üretimi için beyine sürekli uyarı göndermesi bence bununda böbreklere zarar vereceğini düşünmüyorum yani. Doktora danışın derken ne konuda dediniz bilmiyorum ama herhangi bir böbrek problemim yok kan değerlerimde çok iyi ayrıca 15 günlük bir kullanım yapacağım ne kadar bi negatif etki görebilirim ki

Top Bottom