Neler Yeni

MK680 vs 210 tllik farklı bir klavye

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji
Bütçe
300
İhtiyacım olmamasına rağmen indirimlerle çok ucuz geldiği için alasım geliyor teknolojik ürün aldığımda dopamin salgılıyorum çok mutlu oluyorum sizce bu iki klavyeden hangisi alınır ?

1- https://tr.aliexpress.com/item/1005...OhyIOxDN&utparam-url=scene:search|query_from: (sepette 201 tl)

2- https://tr.aliexpress.com/item/1005...96bwXoDw&utparam-url=scene:search|query_from: (sepette 270 tl)
Mesaj otomatik birleştirildi:

linkleri yanlış koymuşum 1. klavye 270 2. klavye 201 tl

RuthlV5

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
503
İsim
Mert Kirazlı
bunun konusu açıldı zaten hem 1.klavye siyah switch diyor ancak yorumlarda switch yok diyorlar büyük ihtimal membran klavye

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bunun konusu açıldı zaten hem 1.klavye siyah switch diyor ancak yorumlarda switch yok diyorlar büyük ihtimal membran klavye
görmedim konusunu hocam sizce 2. daha mı mantıklı yani bana mekanik olmasının çok önemi yok ama mekanik olsa daha hoşuma gider

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Üsttekinin Mekanik olmama ihtimali yüksek hemde üstteki membran olmasına rağmen daha pahalı alttakini al bence bende alıcağım

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji
Üsttekinin Mekanik olmama ihtimali yüksek hemde üstteki membran olmasına rağmen daha pahalı alttakini al bence bende alıcağım
tamamdır 2 şey daha soracağım 1- bu indirimler biter mi hemen şimdi mi alayım yoksa 6 7 gün sonra alsam bitmiş olur mu indirim
2- red switch çok ses yapar mı gece kullanırken falan evde hiç ses olmuyor ya evdekiler rahatsız olur mu?

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1
tamamdır 2 şey daha soracağım 1- bu indirimler biter mi hemen şimdi mi alayım yoksa 6 7 gün sonra alsam bitmiş olur mu indirim
2- red switch çok ses yapar mı gece kullanırken falan evde hiç ses olmuyor ya evdekiler rahatsız olur mu?
Red Switch sessizdir zaten bu klavyeden çok bir ses beklemiyorum. İndirimler biter ama hemen yenisi geliyor zaten her gün konusu açılıyor başka klavyelerin

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji
Red Switch sessizdir zaten bu klavyeden çok bir ses beklemiyorum. İndirimler biter ama hemen yenisi geliyor zaten her gün konusu açılıyor başka klavyelerin
hocam açılıyor da turuncu yeşil falan değişik renkler hiç sevmiyorum bunu daha çok sevdim bunun yanında bi de 2 tane daha red switch geliyormuş onlarda yedek olaraktır herhalde dimi ?

LoserIl

80+ Silver
En İyi Cevap
1
hocam açılıyor da turuncu yeşil falan değişik renkler hiç sevmiyorum bunu daha çok sevdim bunun yanında bi de 2 tane daha red switch geliyormuş onlarda yedek olaraktır herhalde dimi ?
Heralde öyledir. Turuncu yeşil olmayanlarda var. Ucuza keycap te oluyor bazen rengini beğenmezsen takarsın

Top Bottom