Neler Yeni

Öneri MMORPG Oyun Önerisi Güncel

Critaes

80+ Bronze
Başlıktan da gördüğünüz gibi MMORPG oyun önerisi istiyorum, ara sıra girip kasılabileceğim, akıcı oynanışı olan, mümkünse türkçe dil desteği bulunan oyunlar olursa sevinirim. Mesela Genshin impact, black desert gibi oyunları biliyorum fakat hiç oynamadım bu oyunları önerir misiniz. Böyle mainleyip sürekli oynayabileceğim bir oyun olsun istiyorum.

EmreErkanAydın

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
650
İsim
Emre Erkan Aydın
Albionu deneyebilirsin türkçe dil desteği yok ama türk kitlesi var baya bi klanlara girip çok rahat öğrenebilirsin oyunu. kasılıp kendi premiumunu bile alabiliyorsun yalnız oynanacak bir oyun değil arkadaşlarla çok eğlenceli oluyor

NespaY

80+ Silver
Başlıktan da gördüğünüz gibi MMORPG oyun önerisi istiyorum, ara sıra girip kasılabileceğim, akıcı oynanışı olan, mümkünse türkçe dil desteği bulunan oyunlar olursa sevinirim. Mesela Genshin impact, black desert gibi oyunları biliyorum fakat hiç oynamadım bu oyunları önerir misiniz. Böyle mainleyip sürekli oynayabileceğim bir oyun olsun istiyorum.
Şuan piyasadaki en iyi MMORPG'ler World of warcraft ile Diablo 4

Critaes

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Albionu deneyebilirsin türkçe dil desteği yok ama türk kitlesi var baya bi klanlara girip çok rahat öğrenebilirsin oyunu. kasılıp kendi premiumunu bile alabiliyorsun yalnız oynanacak bir oyun değil arkadaşlarla çok eğlenceli oluyor
Önerin için teşekkür ederim fakat yalnız da oynanabilecek bir oyun olursa daha iyi olur arkadaş çevrem daha çok Valo ve CS ci MMORPG oynayacaklarını sanmıyorum. 2 tane eniştem var onlarda MMORPG olarak sadece silkroad oynuyor şuan.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,876
Üyeler
152,354
Son üye
by_felixe
Top Bottom