Neler Yeni

🚨 MNG Kargo komple satıldı! Artık Almanların!

Meter90ss

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
608
İsim
Mete C. E.
Aga ne diyorsun Allah aşkına, her firma aynı değil. DHL çok kaliteli hizmet veren en iyi global bir kargo firması ve MNG yi belki biraz adam ederler diye yorumladım. Böyle ilginç bir yorum yapmanı anlayamadım.
Dhl’nin ne kadar iyi olduğunu hepimiz zaten biliyoruz, senin şahsına zaten lafım yok. Demek istediğim beklentin yanlış.
Vodafone geldi telsimi aldı sonuç? Rezalet bir firma.
Halihazırda bağlı bulunduğun firma mng ile çalışıyor ve mng zaten kuruluşu itibariyle rezil bir firma. Sendikaları egale edip, işçi haklarını yok sayan bir firmayı alman firmasının alması daha da gülünç ve sonucu şu olur,
İster istemez mng çalışanlarına dhl prosedürleri uygulanır, türk usulü çalışma şartları sağlanır ve düzgün çalışan mng şubelerinde de işin cılkı çıkar.

Ve evet başta alman firmaları olmak üzere Türkiye’de bu yöntemi seçiyorlar,
Gelip burada adam gibi dhl kalitesi sunmak yerine taşeron mantığıyla iş yapıyorlar ve bunun övülecek ne iyi oldu daha iyi oldu denecek bir tarafı yok.

Eğer varsa buyrun, örneklerinizle söyleyin, x firmayı y aldı, daha iyi çalışma şartları ve müşteri memnuniyeti sundu.

Sağlıklı günler.

Andromakhe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,083
İsim
AAAAA
İlgilendiği Kategoriler
Anime / Tarih /Eğitim / Siyaset / Teknoloji
Süper haber.

Eren Güven

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,754
İsim
Eren Güven

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,958
İsim
tümen dağ
DHL çok iyi.Amazon yurt dışı ürünleri iade ederken randevu oluşturuyorsun,evinden o saatte gelip alıyorlar.Muhteşemler o konuda.MNG de biraz feyz alıp bu hale gelirse güzel bir iş bizler için
Tam tersi olduğunu düşün

torojan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
637
İsim
abdullah ferhat yılmaz
Anlaşma olduğu zaman normale göre ne kadarlık bir avantaj oluyo hocam
Çok esprisi yoktur. 4 desi ortalama 50-60₺. HepsiJET ile çalışıyoruz genelde hem hızlı hem güvenilir hemde uygun.

Top Bottom