Neler Yeni

Mobil veriyi bilgisayarda kullanmam mümkün mü?

Vesselam

80+ Bronze
Dostlar şuan Hatay'dayim ve burası depremden ötürü rezalet durumda, üstüne bir de olduğum yerde depremden önce yaşam alanı yoktu şuan sadece yaşam kentleri var. Bu nedenle altyapı yok. Vodafoneun sınırsız interneti olan bir tarifeyi kullanıyorum aylık 800 e. Ama mobil veri paylaşımında 15gb sınırlama olduğu için veri paylaşımı ile baglanirsam paket aşımı olur. Mobil veriyi bilgisayarda veri paylaşımı dışında kullanmam mümkün mü?

CrazyTR78

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Mehmet Berkay Açmalı
Dostlar şuan Hatay'dayim ve burası depremden ötürü rezalet durumda, üstüne bir de olduğum yerde depremden önce yaşam alanı yoktu şuan sadece yaşam kentleri var. Bu nedenle altyapı yok. Vodafoneun sınırsız interneti olan bir tarifeyi kullanıyorum aylık 800 e. Ama mobil veri paylaşımında 15gb sınırlama olduğu için veri paylaşımı ile baglanirsam paket aşımı olur. Mobil veriyi bilgisayarda veri paylaşımı dışında kullanmam mümkün mü?
Androidse usb den bağla pcye ordan telefonda usb seçenekler çıkar ordan usb bağlama seçeneği var bu şekilde kullanabilirsin

Vesselam

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Androidse usb den bağla pcye ordan telefonda usb seçenekler çıkar ordan usb bağlama seçeneği var bu şekilde kullanabilirsi
Peki bu şekilde kullandığında ek olarak mobil veri paylaşımını açmama gerek olur mu hocam

CrazyTR78

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Mehmet Berkay Açmalı

Vesselam

80+ Bronze

CrazyTR78

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Mehmet Berkay Açmalı
Hayır
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bende öyle kullanıyorum cogu zaman valo oynarken modem gidiyo hemen teli bağlıyom usb den devam
Ama paylaşım 15gb içine girermi bilgim yok bi dene biraz video izle bak bakalım paylaşımda mi gidiyor İnternet normalden mi normal int den gidiyorsa devam

Vesselam

80+ Bronze
Ama paylaşım 15gb içine girermi bilgim yok bi dene biraz video izle bak bakalım paylaşımda mi gidiyor İnternet normalden mi normal int den gidiyorsa devam
Bakarım hocam veri paylaşımıni acmiyorsak gitmiyordur zaten sistemi daha almadım motoru satabilirsem çekeceğim direkt. Superbox rezaleti yaşayıp yüksek miktarda para dökmek istemiyorum hiç.

mifdal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
185
İsim
Elvan kocer
Mümkündür

benim bildiğim öyle bir sınırlama olmaması gerekiyor. Ben turkcell kullanıyorum ve gerektiğinde pcye bağlıyorum 10 gb üstüne çıkmadım ama normalde böyle bir sınırlama yok benim bildiğim

Vesselam

80+ Bronze
benim bildiğim öyle bir sınırlama olmaması gerekiyor. Ben turkcell kullanıyorum ve gerektiğinde pcye bağlıyorum 10 gb üstüne çıkmadım ama normalde böyle bir sınırlama yok benim bildiğim
Tarifeden kaynaklı hocam, benimki Vodafone tarife detaylarında belirtmislerdi paylaşımda 15gb kullanabilirsiniz diye. Turkcell sınırsız tarife bulamadım yoksa en mantıklısı.

ben kedni paketime bakmadım nedir ne değildir diye yani zaten onuda elektrik kesilir falan diye 5 dklık internetten mahrum kalmayayım diye tutuyorum. Ama 800 tl verip de pcye bağlayamıyorsan ciddi sıkıntı var. gerçi sınırsız olmasından dolayı tarifeyi modem gibi kullanmaman için olabilir. Ama bana kalırsa tarifeni değiştir en ucuzundan bir taneye geç benim gibi ayda 3gb falan onun yerine şu sadece fişe takılan süperbox falan onlardan al çantana koy istediğin gibi kullan hız olarak biraz düşük olur ama sonuçta mobil veri de fiber internet falan değil

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,062
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Şarj kablonu takıp ayarlardaki arama kısmına USB yazarsan orda usb ile internet paylaş tarzı bir yazı olur genelde bu şekilde sorunun çözülmüş olur. Telefon modem görevi, Şarj kablosuda Ethernet kablosu görevi görür.
Tabi Android kullanıyorsan bu dediğim olur.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,431
Üyeler
156,772
Son üye
1Zavi
Top Bottom