Neler Yeni

modart m7 alınır mı?

UnSeeN_0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Efe Yağız
sistemin ekran kartı stoğu olmadığı için satışa kapalı ama gün içinde sistemi kontrol ettiğim zaman bazen satışta oluyor ekran kartı bulunuyor bazende ekran kartı stokta yok sistem satışa kapalı diyor neden olduğunu anlamadım normalde belirli olan stok bitince tamamen satıştan kalkması gerekmiyormu kafama takılan bir şeyde 500 stok vardı ama sistemin ne yorumu var nede yt de modart ın kendi videosundan başka incelemesi stok bulduğum aralıkta satın almaya çalışacağım forumlardan falan baktım özensiz gönderilmiş bios update ve driverler yüklenmemiş diyorlardı kararsız kaldım

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Mertcan Ceylan
sistem linkini atabilir misin ?

MertFM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,048
İsim
Mertcan Ceylan
İtopya da hazır sistemler kısmında en başta
yakalanabilirse aslında alınabilir bende o sistemi kaçırdım diye üzülüyordum rtx gönlümden geçiyor ama oda kötü durmuyor

AidenX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Altay
sistemin ekran kartı stoğu olmadığı için satışa kapalı ama gün içinde sistemi kontrol ettiğim zaman bazen satışta oluyor ekran kartı bulunuyor bazende ekran kartı stokta yok sistem satışa kapalı diyor neden olduğunu anlamadım normalde belirli olan stok bitince tamamen satıştan kalkması gerekmiyormu kafama takılan bir şeyde 500 stok vardı ama sistemin ne yorumu var nede yt de modart ın kendi videosundan başka incelemesi stok bulduğum aralıkta satın almaya çalışacağım forumlardan falan baktım özensiz gönderilmiş bios update ve driverler yüklenmemiş diyorlardı kararsız kaldım
allah razı olsun başlığı açıp bilgilendirmişsin siteye girdiğimde stok vardı normalde 14k olan bilgisayar 14400 olmasına rağmen aldım sonunda kurtuldum bu çileden

UnSeeN_0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Efe Yağız
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
allah razı olsun başlığı açıp bilgilendirmişsin siteye girdiğimde stok vardı normalde 14k olan bilgisayar 14400 olmasına rağmen aldım sonunda kurtuldum bu çileden
şimdi de ben fırsat kovalıyorum yakalarsam bi tanede ben kapıcam sanada hayırlı olsun

Emrhan_

80+ Bronze
Hocam alacak varsa ram kısmında en altta 75 lira fazladan vererek 3600 mhz ram alınabilir öyle yapmanızı tavsiye ederim.

Top Bottom