Neler Yeni

Modart PC Levon Bey'den Özür Diliyorum

LaketrooS

80+ Silver

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,417
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,417
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,523
İsim
Diyarhan
Sistemleri tamamiyle itopya belirliyor. Yayıncıya göre indirim oranı değişsede şikayeti itopya ya yapın. Bana göre Modart M2 den sonra güzel sistem çıkmadı.

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,417
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Sistemleri tamamiyle itopya belirliyor. Yayıncıya göre indirim oranı değişsede şikayeti itopya ya yapın. Bana göre Modart M2 den sonra güzel sistem çıkmadı.
Ya gün geçtikçe sistemler eskiye göre fiyat performans olmaktan mümkün olduğunca uzaklaşıyor çünkü dolar arttıkça fiyatlar artıyor sistemler her ne kadar orta segment vs olsa da fiyat yüksek duruyor bunun için ne firma nede yayıncı kuruluş bişey yapabilir bunun tek nedeni dolar

Kürşat K.T.K

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
15,417
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,523
İsim
Diyarhan
Ya gün geçtikçe sistemler eskiye göre fiyat performans olmaktan mümkün olduğunca uzaklaşıyor çünkü dolar arttıkça fiyatlar artıyor sistemler her ne kadar orta segment vs olsa da fiyat yüksek duruyor bunun için ne firma nede yayıncı kuruluş bişey yapabilir bunun tek nedeni dolar
Dolar doğru ama Kasım aralık zamanı da hem mining hem dolar vardı o zamanlar çok güzel ürünler çıktı. 7000tl ye 1660ti lı sistem vardı. (1660ti sadece ikinci el olarak 7000tl idi)

levon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Levon Turaç
Modart PC M7 Sistem çıkarmıştı itopya işbirliği ile dün anlamsız ve yanlış bir yorum yaptım kendisinden ve gruptaki arkadaşlardan çok özür diliyorum 🙏 yanlış bilgilendirme yapmış olabilirim Benim kendini bu işe adamış insanlara karşı sonsuz saygım var Abdullah bey @levon bey PC hocası Taner bey ve diğer bütün editörler bizler için elinden geleni yapıyor hepinizi seviyorum Sevgi ve saygılar 🤗👏
Valla bu hareketin kalbimi fethetti gerçekten. Çok olgun bir davranış bu yaptığın hatta örneği çok nadir.
Asıl ben verdiğim karşılıklarla da kalbini kırdıysam Affet kardeşim.
Tekrardan sağol varol ❤

levon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
217
İsim
Levon Turaç
Güzel bir noktaya değindim.
Sistemleri tamamiyle itopya belirliyor sadece itopya değil satıcı belirliyor demek lazım. Doğru cümle o çünkü.

Peki durum bu haldeyken Sistemlerde Yayıncının Adının olmasının ne önemi kalıyor 😉

Yani Sistem inceleme videosu ile Bu bir ModArt PC sistemidir demenin mantığı kalmıyor.
Ben mesela İtopya ile sistem çıksam da ModArt m2 veya M7 demiyorum videoda.
Kendim yapmışım gibi göstermek kendimi övmek kendimi öne çıkarma gibi dertlerim olmuyor hiç.
Amaç tamamiyle ortaya Fiyat\performans Veya Kalite\Fiyat sistem çıkarıp insanların yararlanmasını sağlamak.
Ben de bu çizgiye inanırım. Ben yaptım ben ettim falan demem beni bilen bilir.
He satıcı ile tabii ki iletişimdeyiz ama Onlar bizden daha fazla kafa patlatır.
Ben satıştan geldiğim için biliyorum 😁
O yüzden satıcıya ayrıca videolarımda teşekkür ettiğim zaman bile olur. Ürünlerin tedariği satın alımı bütçe planı masraf düzenlemesi kar zarar hesaplaması ölme eşşeğim ölme bin tane uğraşı var. Onların verdiği emek karşısında bizim gibi kanalların yaptığı iş basit kalır.

Son düzenleme:
Top Bottom