Neler Yeni

🔥 ModArt PC: "Öyle bir sistem geliyor ki ağzınız açık kalacak!"

Valla Al-Sat yapanlara diyorum. Bak hadi bir kaç defa yapılır eyvallah ama 4-5 ayrı hesaptan alınıp komple ticarete dökülmesi çok uyanıklık. Ki bu insanlar vergi de ödemiyor.
Biz youtuberlar istesek yapamaz mıyız?
Bir arkadaş hazır paraya kimse Hayır demez demiş. Ama biz diyoruz şahsen ben diyorum.
Ben elikde 20 tane kart olmasına rağmen mining bile yapmadım. Yani her insan hazır para düşkünü değildir.
Hiç beni pc hocasını veya Abdullahı hazır sistem alıp üstüne 2-3.000tl kar koyup sattığını gördünüz mü?
Kaldı ki biz yapsak varya ekmek peynir gibi de sorgusuz sualsiz alır insanlar.
Biz böyle bir şeyi etik bulmuyoruz. En başta vergi veren satıcıların hakkı yeniliyor sonra da kullanıcıların tabi.
Bu sebeple o hakareti de hakkediyorlar.
Abi herkes karakter sahibi değil ki adamlar bot kurup alıyor ellerine 2k 3k para geçecek diye küçücük çocukların hayalleri ile oynuyorlar PCH'nin sistemini kaçırınca uyku uyuyamadım üzülmüştüm sonra senin sistem çıktı hem forum hem toplulukta saatlerce bekledim sayfa yeniledim yorumlar yazdım 19.00 da Allah yüzüme güldü öyle aldım burada kaç tane insan mağdur oldu mağdur olunca herkes birbine salladı alanlara bile küfür ettiler sonuçta ekonomik olarak zor zamanlar geçiriyoruz insanlar bilgisayar almak için aylarca çalışıyor almışken iyisi olsun diyorlar aradan çıkıyor 15 20 kişi topluyor sistemleri satıyorlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
hayri ceylan
@levon
Hocam her şey için teşekkürler. Dün 1 adet intel olanından ben de alabildim. Bu şekilde f/p sistemlerin birkaç farklı içerik tedarikçisinden çıkması tatlı bir rekabete neden oluyor. İnşallah daha iyi sistemler, dün satın alamayan arkadaşlar için çıkar ve onlar da ihtiyaçlarını giderebilirler. Emeğinize sağlık.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Abi herkes karakter sahibi değil ki adamlar bot kurup alıyor ellerine 2k 3k para geçecek diye küçücük çocukların hayalleri ile oynuyorlar PCH'nin sistemini kaçırınca uyku uyuyamadım üzülmüştüm sonra senin sistem çıktı hem forum hem toplulukta saatlerce bekledim sayfa yeniledim yorumlar yazdım 19.00 da Allah yüzüme güldü öyle aldım burada kaç tane insan mağdur oldu mağdur olunca herkes birbine salladı alanlara bile küfür ettiler sonuçta ekonomik olarak zor zamanlar geçiriyoruz insanlar bilgisayar almak için aylarca çalışıyor almışken iyisi olsun diyorlar aradan çıkıyor 15 20 kişi topluyor sistemleri satıyorlar
bunların botu var mı ya :)

Son düzenleme:

wake up to reality

80+ Silver
Screenshot_20220903-152356_sahibindencom.jpg

Dahası  
Reaksiyon skoru
214
İsim
Alper Kubilay
tekrar ediyorum şu sisteme 13.5k dan fazla para vermeyin. bırakın ellerinde kalsın.

Top Bottom