Neler Yeni

Modem ve kablo bilgi

Nagual

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Abdurrahman
Selamün Aleyküm
arkadaşlar evde ttnet internet kullanıyorum direkden eve gelen siyah bakır kablo var
bu kablo eve gırıs kısımdan modeme bağlanan kablo standart mı ?
modem önerisi var mı ?
modem ile pc masaüstü arası hangi kablo almalıyım ?
yoksa wifi adaptör alıp pc ile baglanıyım ?
yardımcı olan ve yorum yazanlara teşşekkürler

fatihmra

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
siyah kablo muhtemelen telefon kablosudur. internetin adsl veya vdsl dir. o kablo rj11 baslik takilarak modeme takilir. modemden bilgisayara giden koblo rj45 olarak adlandirilir.
modemin wifi acip bir wifi adaptor satin alip kablpsuz baglanabilirsin online oyunlar icin kablolu baglanti daha iyidir. online oyun oynamiyorsan wifi adaptor al kablo kirliligi olasın

Nagual

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Abdurrahman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
siyah kablo muhtemelen telefon kablosudur. internetin adsl veya vdsl dir. o kablo rj11 baslik takilarak modeme takilir. modemden bilgisayara giden koblo rj45 olarak adlandirilir.
modemin wifi acip bir wifi adaptor satin alip kablpsuz baglanabilirsin online oyunlar icin kablolu baglanti daha iyidir. online oyun oynamiyorsan wifi adaptor al kablo kirliligi olasın
online oyun oynuyorum
rj 11 kablo ve rj45 alsam yeterli o zmn bunların iletkenlik seviyesi güzel mi yoksa daha iyileri de var mı
bide modem önerin var mı

fatihmra

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
kablolarda hiz farki yok sadece rj45 kalite farklari var en ucuzu bile ayni hiz isini gorur.
ttnet baglanti yapti mi eve prize kadar cekilmis durumda mi kablo? faturaya ek modem veriyorlardi normalde ondan alsaydiniz. modem kutusunda rj11 ve rj45 kablolariyla gelmekte.
modem ttnetten almadiysaniz. kablosuz baglantida 35mbps ye kadar 2.4ghz modem alabilirsiniz zaten kablolu baglanicaksiniz daha iyi olur daha ucuz. kablosuz 35mbps uzeri icin 5ghz modem bakin.
2.4ghz ikinci el tplink 9970 v3 130-150tl civari alabilirsiniz.
5ghz de bakarsiniz

bilgisayarına kutudan çıkan kabloyla bağlayaabilirsin böylelikle daha fazla verim alırsın

Nagual

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Abdurrahman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kablolarda hiz farki yok sadece rj45 kalite farklari var en ucuzu bile ayni hiz isini gorur.
ttnet baglanti yapti mi eve prize kadar cekilmis durumda mi kablo? faturaya ek modem veriyorlardi normalde ondan alsaydiniz. modem kutusunda rj11 ve rj45 kablolariyla gelmekte.
modem ttnetten almadiysaniz. kablosuz baglantida 35mbps ye kadar 2.4ghz modem alabilirsiniz zaten kablolu baglanicaksiniz daha iyi olur daha ucuz. kablosuz 35mbps uzeri icin 5ghz modem bakin.
2.4ghz ikinci el tplink 9970 v3 130-150tl civari alabilirsiniz.
5ghz de bakarsiniz
modem almadım ttnet den
cumlemızı toplarsak rj11 ve rj45 kablo
2.4 - 5.0 ghz bır tane modem alacam
teşşekur ederım yardımcı oldugun ıcın
Mesaj otomatik birleştirildi:

bilgisayarına kutudan çıkan kabloyla bağlayaabilirsin böylelikle daha fazla verim alırsın
bılgısayar hazır sıstem aldım cıkmadı

modem almadım ttnet den
cumlemızı toplarsak rj11 ve rj45 kablo
2.4 - 5.0 ghz bır tane modem alacam
teşşekur ederım yardımcı oldugun ıcın

bılgısayar hazır sıstem aldım cıkmadı
bilgisayardandan değil modemin kutusundan çıkacak

Masaüstü Bilgisayardan Kablosuz İnternete (Wifi) Bağlanma Nasıl Yapılır? |  Mmsrn.com | Eğitim ve Bilgi Sitesi

şöyle bişey

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
981,876
Üyeler
155,324
Son üye
hadopro
Top Bottom