Neler Yeni

MODEMİM BOZULDU TÜRKNETE ULAŞAMIYORUM

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Atakan AKTAŞ
Kardeşim modemi yerden yere vurdu hiç bir ışık yanmıyor tepki vermiyor fişe takılı bırakınca biraz sonra fark ettim ısınmış ama ışıklar yanmıyor türknetten alınmış Zyxel modem bizde türknet kullanıyoruz ama modemi ikinci el aldım hala garantisi var türknete ulaşmsk istedim telefonu aradım ama türknet müşteri temsilcisini kaldırmış sadece tele sekreter var ondada bunu bildirebileceğim bi yer yok internet arıza kaydı falan diyor nasıl ulaşabilirim

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
905
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Kardeşim modemi yerden yere vurdu hiç bir ışık yanmıyor tepki vermiyor fişe takılı bırakınca biraz sonra fark ettim ısınmış ama ışıklar yanmıyor türknetten alınmış Zyxel modem bizde türknet kullanıyoruz ama modemi ikinci el aldım hala garantisi var türknete ulaşmsk istedim telefonu aradım ama türknet müşteri temsilcisini kaldırmış sadece tele sekreter var ondada bunu bildirebileceğim bi yer yok internet arıza kaydı falan diyor nasıl ulaşabilirim
Online işlemler uygulamasından kayıt açarsın, içine arayın beni yaz ararlar

ahmetmelihalemdar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
905
İsim
Ahmet Melih Alemdar
Yaparlar mı modemi sonuçta başka abone almış
Modemi Turknetten alsaydin bile sonucta kullanıcı hatası ve Turknette sergise yönlendirme yapardi ücreti karşılığında. Yeni bir modem alman gerekecek sanırım

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Atakan AKTAŞ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Modemi Turknetten alsaydin bile sonucta kullanıcı hatası ve Turknette sergise yönlendirme yapardi ücreti karşılığında. Yeni bir modem alman gerekecek sanırım
Kendi maalesef hocam yani alabilirimde bu aralar pek uygun değil bunun için maddi açıdan Zyxel ile kendim görüşsem inceleseler kullanıcı hatası olduğu anlarlar mı acaba

elprofessor

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
789
İsim
Selahattin Yarar
İlgilendiği Kategoriler
Telefon,Oyun Konsolları
Instagram
bigr0zz
Maddi durumun veya destek talebin sonuçlanana kadar 2. Elden uygun yollu bir WAN/VDSL modem al. Türknet online işlemlerden kullanıcı adı şifre ve MAC adresi tanımlayıp kullan.Alabiliyorsan da çift terlik al kardeşi dövmek için.

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Atakan AKTAŞ
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Maddi durumun veya destek talebin sonuçlanana kadar 2. Elden uygun yollu bir WAN/VDSL modem al. Türknet online işlemlerden kullanıcı adı şifre ve MAC adresi tanımlayıp kullan.Alabiliyorsan da çift terlik al kardeşi dövmek için.
Ya insan modeme aşık olur ben aşıktım çok yakışıklı modem o kadar para verdik ya :( bu arada evde eski modem var 40mb verebiliyor ama en fazla ama bağlayamıyorum çünkü dsl bakır kablonun jackı da koptu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu durumda hiç kaçarı yok iş sana kitlenir haklı olarak.
Hocam cihaz ısınıyor falan yani hepten gidik değil galiba bence kendi kendine de olabilecek bişeydir bu kullanıcı hatası demezler ya

Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Celil Emre Danişmant
Modemi kendiniz bozmuşsunuz. Türknet ne yapabilir ki ben onu anlamadım. Yeni bir modem alacaksınız işte.

Handle

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
Atakan AKTAŞ
Modemi kendiniz bozmuşsunuz. Türknet ne yapabilir ki ben onu anlamadım. Yeni bir modem alacaksınız işte.
Modem Zyxel VMG3625- T50B modeli aynısından ikinci elden alsam bi problem olur mu acaba sarı siteden

Dahası  
Reaksiyon skoru
27
İsim
İbrahim Aykutluğ
elimde boşta iki tane zyxel var ankarada elden teslim verebilirim

Aykut D.

80+ Gold
Ya insan modeme aşık olur ben aşıktım çok yakışıklı modem o kadar para verdik ya :( bu arada evde eski modem var 40mb verebiliyor ama en fazla ama bağlayamıyorum çünkü dsl bakır kablonun jackı da koptu

Hocam cihaz ısınıyor falan yani hepten gidik değil galiba bence kendi kendine de olabilecek bişeydir bu kullanıcı hatası demezler ya
Wifi geliyormu?

byfaresiz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
faresiz

Şansını deneyebilirsin bir şey diyemiyorum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
978,229
Üyeler
154,716
Son üye
beronetap
Top Bottom