Neler Yeni

Modemimdeki problem hakkında desteğe ihtiyacım var

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Ahmet Tarhan
Belli hocam, çok normal dediğim gibi. Yapılması en mantıklı şey tüm cihazlarda Wi-Fi dan çıkıp oyun oynamaya "çalışmak".
Eskiden 8 mbps ve ADSL altyapı ile çok zor dayandım. Kolay gelsin size. Umarım en kısa zamanda fiber bir tarifeye geçebilirsiniz.
hocam maalesef altyapı hala gelmedi 16 mbps adsl gösteriyor kalabalık bir ilçede merkezi bir yerde oturmama rağmen hala altyapı yok.

Pigasor

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
288
İsim
Barış Sayan
hocam maalesef altyapı hala gelmedi 16 mbps adsl gösteriyor kalabalık bir ilçede merkezi bir yerde oturmama rağmen hala altyapı yok.
Ah hocam. Esenyurt'un orta yerindeyim fakat daha geleli bir seneden azıcık fazla oldu. Gerçekten anlamıyorum. Sokakta zaten port sıkıntısı vardı ama bunu bildikleri halde getirmiyorlardı. Fiberi getirseler direkt bağlanacak sürüyle insan vardı. Sokak başında fiber dolabı da vardı ama onu binalara taşımaları o kadar zaman aldı ki...

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Ahmet Tarhan
Ah hocam. Esenyurt'un orta yerindeyim fakat daha geleli bir seneden azıcık fazla oldu. Gerçekten anlamıyorum. Sokakta zaten port sıkıntısı vardı ama bunu bildikleri halde getirmiyorlardı. Fiberi getirseler direkt bağlanacak sürüyle insan vardı. Sokak başında fiber dolabı da vardı ama onu binalara taşımaları o kadar zaman aldı ki...
bakalım nereye kadar gidecek hocam böyle ama hakikaten zor ya hem insanlara ayıp hem dediğin gibi getirseler insanlar bağlanmayacak değil kesinlikle bağlanacaklar ancak yapmıyorlar işte bizde 16 mbps adsl'den devam gelene kadar :(
peki benim yapabileceğim ne var sadece fiber gelmesini beklemek mi ?
sağolasın bu arada hocam çok teşekkür ederim

Pigasor

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
288
İsim
Barış Sayan
bakalım nereye kadar gidecek hocam böyle ama hakikaten zor ya hem insanlara ayıp hem dediğin gibi getirseler insanlar bağlanmayacak değil kesinlikle bağlanacaklar ancak yapmıyorlar işte bizde 16 mbps adsl'den devam gelene kadar :(
peki benim yapabileceğim ne var sadece fiber gelmesini beklemek mi ?
sağolasın bu arada hocam çok teşekkür ederim
Ne demek hocam, her zaman. Yani dediğim gibi tüm cihazlarda Wi-Fi den çıkmak en stabil ping'i size sunacaktır. Ping çıktığı zaman görev yöneticisinde "Ağ" bölümüne tıklayıp ağı kullanan uygulamayı bulup kapatabiliirsiniz.
1695018886156.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Ahmet Tarhan
Ne demek hocam, her zaman. Yani dediğim gibi tüm cihazlarda Wi-Fi den çıkmak en stabil ping'i size sunacaktır. Ping çıktığı zaman görev yöneticisinde "Ağ" bölümüne tıklayıp ağı kullanan uygulamayı bulup kapatabiliirsiniz.
Alıntıyı görüntüle
eyvallah hocam sağolasın

Shadow

80+
Online oyun oynarken kablolu bağlantı kullanacaksın. Eski ama en iyi yöntem bu. Wi-Fi sinyalini çevredeki bağlı cihazlar, radyo dalgaları vs etkiler. Düşük ping için mecbur kablolu bağlantı kullanman lazım. Yoksa pingin dalgalanır durur.

Top Bottom