Neler Yeni

Yardım Monitör aldım ve ekranda ölü piksel (((VARDI))) Kendi kablosunu taktım düzeldi ne yapmam lazım???

sein.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Cep Telefonu, Sistem Parçaları
Instagram
ardafreecs
Steam
Freecs
Discord
qkenn

Exanimu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
366
İsim
Comol Ogga
Fotoğraf atarmisin? Siyah ekranda parlama gibi olan seylere isik suzmesi deniyor ips monitorlerde oldukça doğal bir sorun ama tabii ki cok fazla olmasi siyah ekranda rahatsızlık verir, bence direkt vazgeçtim diyerek iade gonderin olu pixel fln diyince servise gonderin vs derler is uzar gider, iade de sıkıntı çıkarmazlarsa yenisini alırsınız, sıkıntı çıkartırlarsa da mecbur thh yolu gözükür maalesef bizim ulkede musteri memnuniyeti bu kadar oluyor 😁

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Mithat Can Koşar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bu sadece ufak kısmı

Ekler

• e8e582de-c02b-4fbb-9926-e90bae1c47fd.jpg
    e8e582de-c02b-4fbb-9926-e90bae1c47fd.jpg
    63 KB · Hit: 47
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Mithat Can Koşar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Fotoğraf atarmisin? Siyah ekranda parlama gibi olan seylere isik suzmesi deniyor ips monitorlerde oldukça doğal bir sorun ama tabii ki cok fazla olmasi siyah ekranda rahatsızlık verir, bence direkt vazgeçtim diyerek iade gonderin olu pixel fln diyince servise gonderin vs derler is uzar gider, iade de sıkıntı çıkarmazlarsa yenisini alırsınız, sıkıntı çıkartırlarsa da mecbur thh yolu gözükür maalesef bizim ulkede musteri memnuniyeti bu kadar oluyor 😁
Reis ben hdmi kablosu takım bu kendi kablosunu takmamıştım 144hz veriyordu şimdi kendi kablosunu taktım 165hz de verdi ölü pikselde gözükmüyor ne yapmam lazım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gamebooster kalite 😎
şimdi ne yapmam lazım iade mi devam mı :D

bu sadece ufak kısmı
Şimdi hiç piksel gözükmüyor ve 165hz alıyor hdmi taktığımda en yüksek 144hz+ölü piksel gözüküyor

ensareiz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
581
İsim
Ensar Polat
Reis ben hdmi kablosu takım bu kendi kablosunu takmamıştım 144hz veriyordu şimdi kendi kablosunu taktım 165hz de verdi ölü pikselde gözükmüyor ne yapmam lazım

şimdi ne yapmam lazım iade mi devam mı :D

Şimdi hiç piksel gözükmüyor ve 165hz alıyor hdmi taktığımda en yüksek 144hz+ölü piksel gözüküyor
İade

Top Bottom