Neler Yeni

Monitör almayı düşünüyorumda sizce bu alınır mı

KaanZZ

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
KAAN KAYA
bana baya uygun geldi alınır mı alınmazsa bu fiyatlarda öneriniz nelerdir

eren28tr

80+ Platinum
Alınmaz bence marka kötü bunun yanında birçok sorun olabilir kimisine göre alınır kimisine göre alınmaz şahsen alınmaz bana göre.

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Bora
Dahası  
Reaksiyon skoru
843
İsim
Talha Açıkgöz
Biraz daha ekleyip bunu al.
Evet,az daha eklenip bu alınabilir ama bütçe yoksa gamepowerı alabilirsin üzmez

Dahası  
Reaksiyon skoru
843
İsim
Talha Açıkgöz
Gamepower yerine LG'nin 144hz olan 3100 küsür TL'ye satılan monitörünü alırım yine daha iyi. 30-40hz için dandik mal alınmaz.
Dandik mal olduğu yargısına nereden ulaştın? Asus'un dandik malı yok mu? Msi'ın? LG'nin? Şu ön yargılarınızdan vazgeçin artık (bu monitörü kullanmıyorum bu arada)

Dahası  
Reaksiyon skoru
107
İsim
Bora
Dandik mal olduğu yargısına nereden ulaştın? Asus'un dandik malı yok mu? Msi'ın? LG'nin? Şu ön yargılarınızdan vazgeçin artık (bu monitörü kullanmıyorum bu arada)
tabii ki var ama en azından bir kalite limitleri var. Çinden getirttikleri ürünlere kendi logolarını bastırmıyorlar veya çinde toptan önüne gelenin kendi logosunu bastırdığı ürünlere sahip markalar değil bunlar. Bana göre hiçbir ürünü alınmaz markalar. F/P olarak mantıklı ama 200-300tl fazla verip viewsonic vs. alabilmek yerine gamepower alınmaz asla.

Ll3G1OnN

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
224
İsim
Yağız Arslan Baytekin
alınabilir ama bir uzun kullanım test videosu lazım garantilemek için hemen monitöre ihtiyacın var ise bunun yerine LG 24gn60r veya LG 24gn65r al

Top Bottom