Neler Yeni

Öneri Monitör bilen kişilerden öneri istiyorum.

eray31

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ErayTasir
Bütçe
4500
Selamlar, ben ikinci monitör olarak Samsung Odessy G3 almayı düşünüyorum, dik şekilde kullanma amaçlı. Ana monitör olarak yine 24", ortalama 4000-5000 TL olan, kısmi de olsa pivot bulunan monitör önerir misiniz ? Çok fazla rekabetçi oyun oynamadığım için 144 hz olması yeterli.

xSparkua.

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,912
İsim
Chloe Grace Moretz
Selamlar, ben ikinci monitör olarak Samsung Odessy G3 almayı düşünüyorum, dik şekilde kullanma amaçlı. Ana monitör olarak yine 24", ortalama 4000-5000 TL olan, kısmi de olsa pivot bulunan monitör önerir misiniz ? Çok fazla rekabetçi oyun oynamadığım için 144 hz olması yeterli.
g3 sakın alma pivot alıcaksanda lg ultragear al eğer pivot şart değilse yukardaki arkadaşın attıgı msi alabilirsin

eray31

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
ErayTasir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
g3 sakın alma pivot alıcaksanda lg ultragear al eğer pivot şart değilse yukardaki arkadaşın attıgı msi alabilirsin
G3 ikinci monitör olarak bile mi kötü? Ghosting çok rahatsız etmez diyorum

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,926
İsim
Batuhan

xSparkua.

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,912
İsim
Chloe Grace Moretz
G3 ikinci monitör olarak bile mi kötü? Ghosting çok rahatsız etmez diyorum
hocam bende 2.monitör olarak kullanıyordum 2 yıl önce amazondan almıştım 6-7 ay sonra kutusunu attım 2 hafta önce monitör durduk yere yandı hiç bi sebep yokken geri kurtaramadımda kısacası çok problemli monitör şansınız varsa bütçeyi arttırıp hiç girişmeyin derim

Gif Man

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,926
İsim
Batuhan
hocam bende 2.monitör olarak kullanıyordum 2 yıl önce amazondan almıştım 6-7 ay sonra kutusunu attım 2 hafta önce monitör durduk yere yandı hiç bi sebep yokken geri kurtaramadımda kısacası çok problemli monitör şansınız varsa bütçeyi arttırıp hiç girişmeyin derim
Biz İnternet Kafede Kullanıyoruz 27 İnç Modelini Gram Bir Sorun Görmedim .

VA Panel Olduğu İçin , Bunu Alması En Mantıklısı Olacak Zaten .

xSparkua.

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,912
İsim
Chloe Grace Moretz
Biz İnternet Kafede Kullanıyoruz 27 İnç Modelini Gram Bir Sorun Görmedim .

VA Panel Olduğu İçin , Bunu Alması En Mantıklısı Olacak Zaten .

yani teknoloji işi şans işi ama genel hem ghosting problemi var hem paneli icin sıkıntılı diyorlar hemde ben problem yasayınca pekde önermek istemedim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
919,018
Üyeler
142,500
Son üye
ulasss122
Top Bottom