Neler Yeni

Yardım MONİTÖR İÇİN HANGİ AYAR

Lux0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Çağtay
ARKADASLAR ASUS VG259QM 280HZ MONİTÖR KULLANIYORUM VALORANT OYNUYORUM HANGİ AYARI AÇMAK DAHA İYİ OLUR OVERDRİVE - ELEMB SYNC - ADAPTY-SYNC KULLANDIGIM MONİTÖRDE ELEMB İLE ADAPTY İKİSİ AYNI ANDA AÇILIYOR VALORANT İÇİN HANGİSİ İYİ OLUR
Mesaj otomatik birleştirildi:

bilgisi olan yardımcı olabilir mi

dragovv

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Werner
ARKADASLAR ASUS VG259QM 280HZ MONİTÖR KULLANIYORUM VALORANT OYNUYORUM HANGİ AYARI AÇMAK DAHA İYİ OLUR OVERDRİVE - ELEMB SYNC - ADAPTY-SYNC KULLANDIGIM MONİTÖRDE ELEMB İLE ADAPTY İKİSİ AYNI ANDA AÇILIYOR VALORANT İÇİN HANGİSİ İYİ OLUR

bilgisi olan yardımcı olabilir mi
Birisi bulanıklık giderme diyeride yırtılmaları

DogancanYr

80+ Bronze
Overdrive 280 hz çıkmasını sağlıyor.
Adaptive sync ise yırtılma önlüyor. Monitörün hzsini düşürüyor anlık olarak.
Elmb sync bulanıklık engelliyor. Genelde bazı kullanıcı ayarlarını (parlaklık , netlik , renk tonunu) ayarlamanı engelliyor.

Lux0

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Çağtay
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Overdrive 280 hz çıkmasını sağlıyor.
Adaptive sync ise yırtılma önlüyor. Monitörün hzsini düşürüyor anlık olarak.
Elmb sync bulanıklık engelliyor. Genelde bazı kullanıcı ayarlarını (parlaklık , netlik , renk tonunu) ayarlamanı engelliyor.
sizce hangi ayarı açmam gerekiyor valorant için 280hz ayarladıktan sonra elemb sync ile adaptv sync açsam nasıl olur

Birisi bulanıklık giderme diyeride yırtılmaları
valorant için hangısı açmam gerekiyor elemb sync mi adapty mi yoksa overdrive mı avantajlı olan hangisi

DogancanYr

80+ Bronze
sizce hangi ayarı açmam gerekiyor valorant için 280hz ayarladıktan sonra elemb sync ile adaptv sync açsam nasıl olur

valorant için hangısı açmam gerekiyor elemb sync mi adapty mi yoksa overdrive mı avantajlı olan hangisi
Adaptive sync açık kalmalı, kesinlikle.
Elmb sync isteğe bağlı açarsan daha iyi olur.

Top Bottom