Neler Yeni

Öneri Monitör İçin Kablo Önerisi

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Erkam Kılınç
Merhaba arkadaşlar. MSI G274QPF QD monitör aldım. Laptopuma Thunderbolt 4 to displayport kablo ile bağlayacağım. 2k 170 hz 10 (8 bit+FRC) bit görüntü almak için biraz araştırma yaptım. Aşağıdaki kabloların hangisini tercih etmeliyim? Daha iyi bir öneriniz varsa seve seve incelerim. Monitörün tüm özelliklerini kullanabileceğim kaliteli bir kablo arıyorum.

Laptopumda bulunan portlar:
1x Thunderbolt 4 support DisplayPort
1x USB 3.2 Gen 2 Type-C support DisplayPort / power delivery / G-SYNC

USB 3.2 Gen2
portunu kullanmak mantıklı olacaktır. Bazı forumlarda USB 3.1 kablonun sıkıntı çıkardığını okudum. Bu konuda da aydınlatırsanız seviniri.

Paugge USB C to Displayport Kablo Bu kabloyu araştırdığımda kopma yaşandığı ya da bir süre sonra sağlıklı çalışmadığı ile ilgili yorumlar gördüm.
uni USB C - DisplayPort Kablosu Thunderbolt4 destekli.
Maxonar USB C DisplayPort Kablosu VESA sertifikalı Thunderbolt3 kablo.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,750
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
sim racing, laptop, mouse, klavye
thunderbolt 4 olmasına gerek yok. ben bir süre paugge olanı kullandım 4k 144hz 10bit gayet rahat kullandım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,750
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,750
İsim
Ertuğrul
İlgilendiği Kategoriler
Teklifiniz için teşekkür ederim :). Bu pek mümkün görünmüyor ama önerinizi dinleyeceğim sanırım.
paugge yorumları çok kötü değil bende bir sorunla karşılaşmadım sorunla karşılaşma ihitmaliniz düşük gibi. baseus marka bir kablo daha var elimde daha kaliteli hissettiriyor ama internette bulamadım. mini display girişi varsa cihazda oradan da bağlayabilirsiniz thunderbolt boşa çıkmış olur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Erkam Kılınç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
paugge yorumları çok kötü değil bende bir sorunla karşılaşmadım sorunla karşılaşma ihitmaliniz düşük gibi. baseus marka bir kablo daha var elimde daha kaliteli hissettiriyor ama internette bulamadım. mini display girişi varsa cihazda oradan da bağlayabilirsiniz thunderbolt boşa çıkmış olur.
Maalesef mini DP yok. Ürünün tam ismi varsa araştırayım bir.

Armi3067

80+ Bronze
tr de sıfır paugge yok internet yorumlarında sürekli kutusu açık , kullanılmış vs. yorumları vardı diye elden vatandan aldım alt bandrolü açılmıştı hepsi ya ülkeye girerken açılıyor yada ikinci el fakat kablodan aşırı memnunum vesa sertifikalı dp 1.4 kullanıyorum gyaet dayanıklı ve kaliteli.

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Erkam Kılınç
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
tr de sıfır paugge yok internet yorumlarında sürekli kutusu açık , kullanılmış vs. yorumları vardı diye elden vatandan aldım alt bandrolü açılmıştı hepsi ya ülkeye girerken açılıyor yada ikinci el fakat kablodan aşırı memnunum vesa sertifikalı dp 1.4 kullanıyorum gyaet dayanıklı ve kaliteli.
3.2 gen2 USB c portunda 3.1 kablo ile görüntü almakta problem yaşayanlar varmış o konuda bir bilginiz var mı?

Top Bottom