Neler Yeni

Monitör İçin tavsiye

NoPan!c

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
181
İsim
Yiğit
arkadaşlar benim acer vg242ypmbiix monitörüm talihsiz kaza sonucu sağ alt taraftan darbe alıp iç paneli kırıldı monitör stoklarda yok arayıp panel fiyat bilgisi istedim servise yönlendiriyorlar monitörü çalışan insanım urağşıcak vaktim olmadığından şöyle düşündüm elimde 3000 tl kadar bütçe var o bütçeyle 2.el vg27vq almayı düşünüyorum sizce yenisini almak mı yaptırmak mı daha iyi avantajlı olur kırılan monitörümün özellikelri:
23.8inc
165 hz 0.5ms
hdr400
ips panel
standart özellikleri bunlar vg27vq yu biliyorsunuzudur zaten arada kaldım ne yapacağım bilemiyorum biraz yardım ederseniz sevinirim veya 3000 tl bütçeye en iyi montiör olarak hangisini alabilirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

arkadaşlar benim acer vg242ypmbiix monitörüm talihsiz kaza sonucu sağ alt taraftan darbe alıp iç paneli kırıldı monitör stoklarda yok arayıp panel fiyat bilgisi istedim servise yönlendiriyorlar monitörü çalışan insanım urağşıcak vaktim olmadığından şöyle düşündüm elimde 3000 TL kadar bütçe var o bütçeyle 2.el vg27vq almayı düşünüyorum sizce yenisini almak mı yaptırmak mı daha iyi avantajlı olur kırılan monitörümün özellikelri:
23.8inc
165 hz 0.5ms
hdr400
ips panel
standart özellikleri bunlar vg27vq yu biliyorsunuzudur zaten arada kaldım ne yapacağım bilemiyorum biraz yardım ederseniz sevinirim veya 3000 TL bütçeye en iyi montiör olarak hangisini alabilirim.
edit : FPS AĞIRLIKLI AYRITEN MOBA OYUNCUSUYUM

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,535
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_

Pckopat

80+ Silver
VG27VQ 3900 TL civarlarında sıfırı mevcut. Ürün güzel parlaklık değeri iyi panelde sağlam.

Top Bottom