Neler Yeni

Çözüldü✓ Monitör kolu için usb kablo önerisi

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,391
İsim
Olcay akbulut
Beyler ocak ayında aldığımız invision mx 400 monitör kolu için usb uzatma kablosu gerekiyor min usb 3.0 olması lazım. Kullanan takan eden varsa kablo önerisi yapar mısınız

Requielme

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
283
İsim
Bilal
Evet bende öneri rica ediyorum

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Bunu alabilirsin. Aynı monitör kolunda kullanıyorum. 2 tane almıştım o zaman. 2.0 yazdığına bakma 3.0 olarak geliyor. Fotoğraf istersen birazdan atabilirim.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,391
İsim
Olcay akbulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bunu alabilirsin. Aynı monitör kolunda kullanıyorum. 2 tane almıştım o zaman. 2.0 yazdığına bakma 3.0 olarak geliyor. Fotoğraf istersen birazdan atabilirim.
hocam usb 3 olduğuna nasıl emin oldunuz?

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
hocam usb 3 olduğuna nasıl emin oldunuz?
O zaman forumdan birkaç kişiyle almıştık herkese 3.0 gelmişti. Görseldeki gibi değil mavi uçlu çıkmıştı. Muhtemelen öyle gelir. Bir de ucunun açık olmasına dikkat et. Yukarıda arkadaşın attığını almayın çünkü onun dişi ucu kapalı monitör kolu için uygun değil.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,391
İsim
Olcay akbulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O zaman forumdan birkaç kişiyle almıştık herkese 3.0 gelmişti. Görseldeki gibi değil mavi uçlu çıkmıştı. Muhtemelen öyle gelir. Bir de ucunun açık olmasına dikkat et. Yukarıda arkadaşın attığını almayın çünkü onun dişi ucu kapalı monitör kolu için uygun değil.
hocam bildiğim kadarı ile içinin rengi hızını belirlemiyor, kablosuz klavye ve farenin donglelarını takacağım usb 2.0 yeterli olur mu. Kablo 3.0 olabilir ancak 2.0 yeterli mi diye bilmek istiyorum

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
hocam bildiğim kadarı ile içinin rengi hızını belirlemiyor, kablosuz klavye ve farenin donglelarını takacağım usb 2.0 yeterli olur mu. Kablo 3.0 olabilir ancak 2.0 yeterli mi diye bilmek istiyorum
Amazon'dan almıştım. Oradaki yorumların çoğu da 3.0 olduğu yönünde. Ama hızını hiç test etmedim sadece aklımda 3.0 olduğu kalmış. Amazon linki Ben kablosuz gamepad için kullanıyorum. Mouse için denemedim o direkt kasaya bağlı. Amazon veya hepsiburada farketmez ikisi de mavi uçlu gönderiyor. Hangisi ucuza onu alabilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Monitör kolu için bunun da ucu uyumlu değil maalesef.

ApRâ

80+ Silver
En İyi Cevap
1
dark olanı aldım hocam 2 tane
Büyük bir ihtimal ile 2.0 aldınız bilginiz olsun.
1684170574383.png

Top Bottom