Neler Yeni

Monitör konusunda yardımcı olurmusunuz

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș
Arkadașlar yazın monitör alıcam en fazla 1700tl verebilirim monitöre fakat alıcağım ekran kartı konusunda da kararsızım nvidia tarafında ya da amd tarafından bir kart seçsem freesync ve gsync özellikleri olması lazım malum gsync çok pahalı hikaye oyunları oynayacak birisi olarak tearing olayının olmasını istemiyorum. Çoğu oyunda da vsnyc var fakat yeterli olurmu. Atıyorum 1660 super ekran kartını seçtim ama monitörüm freesync destekliyor herhangi bir sorun yașarmıyım. Monitör konusunda da önerilerinizi bekliyorum bu iki konu için yardımcı olurmusunuz?
Not:https://www.epey.com/monitor/asus-tuf-gaming-vg24vq.html#
Bu monitor nasil sizce

Beyfendiiii6

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,511
İsim
Batuhan ege
Çok sorun olacagini sanmiyorum, baktigin monitor guzel

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,873
İsim
Okan Aslantaș
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gayet iyi bir monitör,alabilirsin.
Peki eğer bu monitor yerine freesync destekleyen bir monitor alsam fakat ekran kartım nvidia bir ekran kartı olsa oyunlarda görüntülerde yırtılma yașarmıyım

Dahası  
Reaksiyon skoru
133
İsim
Kağan KAYA
Kan
Peki eğer bu monitor yerine freesync destekleyen bir monitor alsam fakat ekran kartım Nvidia bir ekran kartı olsa oyunlarda görüntülerde yırtılma yașarmıyım
Kanka yazamazsın cunki bende korkuyordum senin gibi ama alıyım dedim Allahdan hayirlisi rtx 2060 ekran ksrtim vardı fresync monitor alirken şunu fakr ettim ekrsn ksrtimda gsync yazılımı varmis monitorde ona gore gsync yazılımına dondu nvidia ekran ayarlarins girincede sirf ekran kartımda gsync yazilimi olduğundan ekranimda gsync olarak gozukmey basladi 1660 süperle rtx 2060 yakin zamanda cıktı sendede aynı yazilim vardir hic korkma bana sorarsan hem olmasa bile yirtirnalari oyun oynarken fakr edemezsin o aksiyonun içersinde güven bana

Top Bottom