Neler Yeni

Monitör öneri tavsiye bütçe 6-7k

Arda54_TR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,347
İsim
Arda Barınır
arkadaslar merhaba bütçem 6-7 civarında olacak şekilde 240hz ips monitör bakıyordum samsung odyssey g4 cıktı karsıma cıktı 6kya satılıyor gsync ve ips ekstra olarak pivot olayı da önemli benim için fakat g3 serilerindeki kronik olaylardan ötürü biraz temkinli yaklaştım, sizin de fikrinizi almak istiyorum

Altay_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Efe
Bu bütçede alabileceğin en mantıklı 240hz monitör bu. G4 serisi diğer sıkıntılı arkadaşları g3 ve g5 gibi değil. Ancak bu monitörden renk konusunda aman aman bir performans beklemeyin zira hızlı olsun diye konulmuş IPS paneli var.

Arda54_TR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,347
İsim
Arda Barınır
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu bütçede alabileceğin en mantıklı 240hz monitör bu. G4 serisi diğer sıkıntılı arkadaşları g3 ve g5 gibi değil. Ancak bu monitörden renk konusunda aman aman bir performans beklemeyin zira hızlı olsun diye konulmuş IPS paneli var.
ben fps oyuncusu oldugum için hız daha önemli zaten eğer bu konuda üzmeyecekse alacağım

Altay_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Efe
ben fps oyuncusu oldugum için hız daha önemli zaten eğer bu konuda üzmeyecekse alacağım
Üzmez diye düşünüyorum monitör incelemelerine bakabilirsin. Ben de 24G4X ile G4 arasında kalmıştım bilgisayarım sabit 240fps vermiyor ve renk konusunda 24G4X daha iyi diye onu almıştım. Yani tercihe ve beklentinize bağlı.

Arda54_TR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,347
İsim
Arda Barınır
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Üzmez diye düşünüyorum monitör incelemelerine bakabilirsin. Ben de 24G4X ile G4 arasında kalmıştım bilgisayarım sabit 240fps vermiyor ve renk konusunda 24G4X daha iyi diye onu almıştım. Yani tercihe ve beklentinize bağlı.
hocam sistemim iyi zaten fps oyunları oynadığım için ister istemez 240 üstü rahat alıyorum ama yine de aklımda bulunması için 240hz bandında renk ve kalite düzeyi iyi olan bir monitör öneriniz var mıdır

Pckopat

80+ Silver
Pivot olayı çok önemli değil ise VG249QM1A modelini inceleyebilirsiniz. Gtg 1ms 280Hz.

Top Bottom