Neler Yeni

Öneri Monitör Önerisi - Pivot + IPS

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,964
İsim
HBE
Bütçe
5000
Selamlar herkese,

Elimde hali hazırda VG249Q1R monitör var. Çalışmalarımı sürdürebilmek için rahatça bir monitöre daha ihtiyacım var ama ben bunda Bi tık ileri gidip dikte konumlandırılabilen bir monitör arıyorum.

Bütçem 5K. İndirimdeyse ve parasını cidden hakediyorsa (Örneğin ana monitör olarak kullanabilirim belki) 6K ya çıkarım.

• Min. 75Hz
  • Min. 23.8inç
  • Min. 1080p
  • Kesinlikle IPS
  • Kesinlikle Pivot (Monitörü dikine kullanmayı düşünüyorum)

Yukarıdaki kriterlere uygun bir monitör varsa sizlerden önerilerinizi bekliyorum.

Teşekkürler,

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,099
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,964
İsim
HBE
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
@Osmanhoca Çok güzel öneriler çok teşekkürler. Bunlar arasında parasını hakkettiği i düşündüğün monitör hangisidir? Hangisini kesinlikle düşünmeden alabilirsin dersin? İlk linkteki LG çok ileride gibi duruyor. Onu o yüzden eledim. Sonuncu da sanırım dik durmuyor. Resmini bulamadım.

@ulboli çok tatlı bir monitör. Sanırım çok önerilen bir monitör. 2k olduğu için ana monitör olarak geçirebilirim. Bu doğrultuda ikincil bir monitör de önerebilir misin? Bunu ana monitör yapsam yine aynı kriterlere uygun hangisini alabilirim? Asus olanı satarım zira bunu alırsam. Yine pivotlu bir ikinci alabilirim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,099
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
@Osmanhoca Çok güzel öneriler çok teşekkürler. Bunlar arasında parasını hakkettiği i düşündüğün monitör hangisidir? Hangisini kesinlikle düşünmeden alabilirsin dersin? İlk linkteki LG çok ileride gibi duruyor. Onu o yüzden eledim. Sonuncu da sanırım dik durmuyor. Resmini bulamadım.

@ulboli çok tatlı bir monitör. Sanırım çok önerilen bir monitör. 2k olduğu için ana monitör olarak geçirebilirim. Bu doğrultuda ikincil bir monitör de önerebilir misin? Bunu ana monitör yapsam yine aynı kriterlere uygun hangisini alabilirim? Asus olanı satarım zira bunu alırsam. Yine pivotlu bir ikinci alabilirim.
asus alabilirsin ben onu alırdım lg de güzel ve ucuz

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,099
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar

ulboli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Ulaş Işık

Viewsonic XG2405 önerebilirim. Ben kullanıyorum gayet memnunum.

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,964
İsim
HBE
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bunlar Pivot değil sanırım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emre ACAR
Bende Viewsonic XG2705-2K modelini öneririm fiyat olarakta makul seviyede.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Emre ACAR
Dik durma özelliği yok sanırım. Bulamadım.
The ViewSonic® XG2705-2K is a 27” WQHD IPS monitor built with the speed and performance that gamers need. Featuring a 144Hz refresh rate and AMD FreeSync™ Premium technology, this monitor virtually eliminates screen tearing and stuttering for fluid game play during fast-paced action scenes. An ultra-fast 1ms (MPRT) response time also provides smooth screen performance free from blurring or ghosting. For multi-display setups, a three-sided borderless design maximizes viewing size while minimizing frame distractions. Flexible connectivity options such as DisplayPort and HDMI allow you to connect to your PC and gaming console. Equipped with a fully adjustable stand that includes height adjust, swivel, pivot and tilt, as well as a VESA-compatible mount, the XG2705-2K delivers the comfort gamers need for marathon sessions.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,167
İsim
Ahmet Sevinç
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,129