Neler Yeni

Öneri Monitör önerisi var mı ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Derman Dertsiz
evet 2k bulabiliyosanız bu fiyat aralığında tabi oda olur :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

4 ms diyor oyun için kullanacağım ben ama yinede teşekkür ederim

böyle bir ürün buldum bu gerçek mi yav :D
MS vesayre kolpa piyasadaki çoğu uygun fiyatları monitör gerçek 1ms değil. İkincisi 1 saniyenin 1000 de 1ini senin farketmez mümkün değil. Bu monitörün pişman etceğini sanmıyorum

Neden bu kadar uygun böyle olunca insan bi işkilleniyor :D
Ucuz olmasının sebebi marka kaynaklı acer malzeme kalitesinden kısarak ucuz monitör çıkarıyo fiyat gayet normal

Merhabalar lenovo 3060 ' lı laptop kullanıcısıyım 15" bir ekranım var yaklaşık 3000-3500 civarı param var önerebileceğiniz 27" en az 144 hz monitör var mı yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkür ederim...
Monitör alacaksan özellikle 27 ekran için MS den ziyade epeyden pixel yoğunluğuna bak. Netliği belirleyen şey bu 109 pixel yoğunluğun altını önermem

Son düzenleme:

dyspaire

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Ege tahmaz
cuz olmasının sebebi m

MS vesayre kolpa piyasadaki çoğu uygun fiyatları monitör gerçek 1ms değil. İkincisi 1 saniyenin 1000 de 1ini senin farketmez mümkün değil. Bu monitörün pişman etceğini sanmıyorum

Ucuz olmasının sebebi marka kaynaklı acer malzeme kalitesinden kısarak ucuz monitör çıkarıyo fiyat gayet normal

Monitör alacaksan özellikle 27 ekran için MS den ziyade epeyden pixel yoğunluğuna bak. Netliği belirleyen şey bu 109 pixel yoğunluğun altını önermem
bunun nedir ? bilgin var mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Derman Dertsiz
82ppı sende epeyden özelliklerine bakabilirsin. Ama bu monitör güzel 4,1k ya gayet alınabilir. Hem 240hz hem IPS gayet güzel. Ben 27 inch 1440p ekranda 1080p video izlediğimde görüntü kötü geliyor ama tabi o biraz daha en boy piksel sayısıyla alakalı. İnternet cafede denediysen 27" 1080p güzelse görüntü al bence

İngilizcen varsa izle adam 1080p vs 1440p hakkında her konuya değinmiş.
165hz vs 240hz
IPS vs VA
Hepsine izle ne alıcağına sen karar ver.
Eğer QHD 165 Hz alıcam diyorsan alabiliceğin en iyi en kaliteli f/p monitör mateview GT 27. bende vaktinde haftalarca araştırmıştım bir sürü video bir sürü yorum bir sürü foruma bakmıştım. Şu an bu monitör dışında diğer qhd monitörlerin fiyatı uçmuş durumda

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,559
Üyeler
156,800
Son üye
eray41
Top Bottom