Neler Yeni

Çözüldü✓ Monitör Önerisi Yardım

Oyuncu10

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
murat
Görüntüde yırtılmaları önlüyor monitör ile ekran kartın senkronize çalışıyor AMD ya da Nvidia fark etmez freesync destekliyor monitö

birsey soracam cs ve valorant oynuyorum genellikle sizce hangisini açmaliyim elemb-sync mi overdrive mı

Sekibayashi

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
birsey soracam cs ve valorant oynuyorum genellikle sizce hangisini açmaliyim elemb-sync mi overdrive mı
ELMB hareket bulanıklığını azaltıyor. OverDrive gecikmeyi azaltıyor ikisi aynı anda olmuyor biliyorsunuz ki tercih birazda size kalıyor , bana sorucak olursanız OverDrive seçerdim

Oyuncu10

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
murat
ELMB hareket bulanıklığını azaltıyor. OverDrive gecikmeyi azaltıyor ikisi aynı anda olmuyor biliyorsunuz ki tercih birazda size kalıyor , bana sorucak olursanız OverDrive seçerdim
elemb acınca biraz gözu yoruyor gibi geldi ama rakibi daha iyi vuruyorum gibi geldi çok fark var mı aralarında bendeki monitor 280 hz asus

Sekibayashi

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
elemb acınca biraz gözu yoruyor gibi geldi ama rakibi daha iyi vuruyorum gibi geldi çok fark var mı aralarında bendeki monitor 280 hz asus
hangisi daha iyi olduğu kullanıcı göre değişe bilir hangi ayar ile daha iyi oynuyorsanız onunla devam edin hocam

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
946,158
Üyeler
148,989
Son üye
perseuzzrs
Top Bottom