Neler Yeni

Çözüldü✓ Monitör Tavsiyesi (2500-3000 TL )

Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Kağan
Bütçe
3000
Öncelikle herkese merhaba umarım akşamınız güzel geçiyodur..
Ekran kartım: Asus rog strix rx 570 8gb
Monitörüm: LG 22MK400H

Yaklaşık 2.5-3 yıldır bu monitörü kullanıyorum ve artık gerçekten yetmemeye başladı görüntü kalitesi ve zaten 75 hz olmasıyla pek tat alamamaya başladım çevremde çok 27 inch 165 hz monitör kullanma fırsatım oldu ve ben gerçekten monitör kullanmıyomuşum dedirtti ve artık bende bunu 2. monitör olarak kenara koyup ana monitörümü farklı bir monitör olarak almak istiyorum oynadığım oyunlar genellikle e-spor ve RDR2 gibi hikayeli oyunlar oluyo olmasını istediğim özellikler inch (23 inch ve üzeri) hz ise 165 hz olması önceliğim ve monitör renk açısından güzel bir şey olmasını istiyorum bütçemin yettiğince yani şimdiden teşekkürler.. Bütçe (2500-3000 TL arası )​

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Deniz Baran İpek
aga monitör önemli bir şey bana sorarsan biraz daha koy rampage in 27 inc monitörleri var çok iyi görüntü kalitesi var 4k videoları izleyebiliyorsun hatta 8k bile açıyor ama 8knın 8k olduğundan tam emin değilim yalan söylmek istemem 2 yıldır bende var kullanıyorum henüz ölü pixel bile yok çizik yok hiçbirşey yok ilk günkü gibi harika bir monitör ayrıca kendi yapay zekası var görüntü düzeltme yapıyor diye biliyorum https://www.itopya.com/rampage-27-r...d-freesync-rgb-flat-pc-oyuncu-monitoru_u20221 bu almanı önerdiğim bendede bunun asansör ayaklısı var o biraz daha pahalı

ForgettaShow

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
497
İsim
Forget
Samsung oddysey G3

Ferocious

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Erhan İPEK
Instagram
erhan._.ipek
Steam
https://steamcommunity.com/id/erhanbabaiste/
Twitter
f3r0ci0us
Discord
Ferøcious#3169
Reddit
brujhmo

i3-1115G4

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
324
İsim
/ᴄ2 Dᴇʟʟ Vᴏꜱᴛʀᴏ 3500
Öncelikle herkese merhaba umarım akşamınız güzel geçiyodur..
Ekran kartım: Asus rog strix rx 570 8gb
Monitörüm: LG 22MK400H

Yaklaşık 2.5-3 yıldır bu monitörü kullanıyorum ve artık gerçekten yetmemeye başladı görüntü kalitesi ve zaten 75 hz olmasıyla pek tat alamamaya başladım çevremde çok 27 inch 165 hz monitör kullanma fırsatım oldu ve ben gerçekten monitör kullanmıyomuşum dedirtti ve artık bende bunu 2. monitör olarak kenara koyup ana monitörümü farklı bir monitör olarak almak istiyorum oynadığım oyunlar genellikle e-spor ve RDR2 gibi hikayeli oyunlar oluyo olmasını istediğim özellikler inch (23 inch ve üzeri) hz ise 165 hz olması önceliğim ve monitör renk açısından güzel bir şey olmasını istiyorum bütçemin yettiğince yani şimdiden teşekkürler.. Bütçe (2500-3000 TL arası )​

https://ty.gl/weay0w1enj sana bunu öneriyorum şimdiden hayırlı olsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

G serileriyle ilgili pek güzel yorumlar okumadım hocam ama
Samsung kalitesi sizi uzmez garanti olarak da iyi

Top Bottom