Neler Yeni

Monitöre Geç Görüntü Geliyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
haktan aslan
Kasanın Açma Tuşuna Bastıktan 25-30 Saniye Sonra Monitöre Görüntü Geliyor. ASUS Yazısı Da Gelmiyor Direkt MSI Yazısı Geliyor O Da 20 Saniye Sürüyor. Süre Tuttum 54 Saniyede Açılıyor Bilgisayar. Sistemim Altta Yazıyor. Normalde Bu Sistemin Çok Çok Kısa Sürede Açılması Gerekmez Mi? Yardımcı Olabilir Misiniz?

Ege123455

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ege Yıldırım
Kasanın Açma Tuşuna Bastıktan 25-30 Saniye Sonra Monitöre Görüntü Geliyor. ASUS Yazısı Da Gelmiyor Direkt MSI Yazısı Geliyor O Da 20 Saniye Sürüyor. Süre Tuttum 54 Saniyede Açılıyor Bilgisayar. Sistemim Altta Yazıyor. Normalde Bu Sistemin Çok Çok Kısa Sürede Açılması Gerekmez Mi? Yardımcı Olabilir Misiniz?
monitörün kaç ms?

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
haktan aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Eyüphan.10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Eyüphan DEMİRCİ
monitörün kaç ms?
ne alakası var ms le knk
Mesaj otomatik birleştirildi:

anakartın hangi markaysa o yazı gelir zaten anakartın msi olduğu için msi yazısı gelir asus yazısı gelmez

Ege123455

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ege Yıldırım
ne alakası var ms le knk

anakartın hangi markaysa o yazı gelir zaten anakartın msi olduğu için msi yazısı gelir asus yazısı gelmez
4 ms flnsa geç gelmesi normal değilmi?

Eyüphan.10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Eyüphan DEMİRCİ
monitörünü bilgisayarı kapattığında kapatıp açtığında açıyormusun yoksa monitörünü hep açık bırakıp sadece pc yi mi kapatıyorsun çünkü monitör kendisini uyku moduna vs alıyordur sen pc yi açtığında uykudan uyanıyordur diye tahmin ediyorum

4 ms flnsa geç gelmesi normal değilmi?
knk o öyle bişey değil onu biraz araştır sen anlarsın ne demek istediğimi

ânomaly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Anıl Kadir FINDIK
SSD için bad sector testi yapıp sonucunu paylaşır mısın. Bios boot sıralamanda yanlış olabilir bios sıralamasında windows kurulu olan ssd yi 1.sıraya alman gerekiyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
haktan aslan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ne alakası var ms le knk

hocam anlatamamışım, monitörün markası asus normalde asus yazısı gelmesi gerekiyor monitör açıldığında o yazı gelmiyor direkt msi yazısına geçiyor ve bu süre 30 saniye monitöre görüntü 30 saniyede geliyor

HarkLynx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Emre
arkadaşlar vatanda sistem aldım 5 gün oldu hala sipariş onaylandı aşamasında bunu sürecini vs bilen var mı? daha ilk kez hazır sistem aldım

Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
haktan aslan
oyunlarda geç geliyomu monitör hiç girip baktınmı
hiçbir sıkıntı yok gibi durutor ama girip bakmadım

SSD için bad sector testi yapıp sonucunu paylaşır mısın. Bios boot sıralamanda yanlış olabilir bios sıralamasında windows kurulu olan ssd yi 1.sıraya alman gerekiyor.
akşam yapıp paylaşacağım hocam

monitörünü bilgisayarı kapattığında kapatıp açtığında açıyormusun yoksa monitörünü hep açık bırakıp sadece pc yi mi kapatıyorsun çünkü monitör kendisini uyku moduna vs alıyordur sen pc yi açtığında uykudan uyanıyordur diye tahmin ediyorum

knk o öyle bişey değil onu biraz araştır sen anlarsın ne demek istediğimi
kapanıyor monitör uykuya girmiyor

Eyüphan.10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
171
İsim
Eyüphan DEMİRCİ
arkadaşlar vatanda sistem aldım 5 gün oldu hala sipariş onaylandı aşamasında bunu sürecini vs bilen var mı? daha ilk kez hazır sistem aldım
konu aç hocam buralara yazma

konu aç hocam buralara yazma
arayıp sor

hiçbir sıkıntı yok gibi durutor ama girip bakmadım

akşam yapıp paylaşacağım hocam

kapanıyor monitör uykuya girmiyor
senmi kapatıyorsun kendisimi kapanıyor hocam işte onu merak ettim

bilgisayarı kapat monitörüde kendi kapatma tuşundan kapat sonra bilgisaarı açarken monitörüde aç bakalım nolucak

Top Bottom